Lokaty Nest Bank

logo nest banku

Lokaty Nest Bank. Bank działa w obecnej formie od jesieni 2016 r. i od samego początku przedstawia się jako bank dla rodziny, który wspiera ją w codziennych potrzebach. Działalność instytucji skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm, a oferta lokat jest bardzo konkurencyjna i obejmuje tradycyjne depozyty ze stałym i zmiennym oprocentowaniem. Motto Nest banku to „Rozwiń skrzydła”.

STRONA BANKU

Historia działalności banku sięga 1995 roku, kiedy to funkcjonował jeszcze pod nazwą FM Bank. Marka Nest Bank pojawiła się natomiast na polskim rynku w 2016 roku jako efekt fuzji z Polskim Bankiem Przedsiębiorczości. 100-proc. udziałowcem jest brytyjski fundusz AnaCap, główna siedziba banku mieści się w Warszawie.

Nest Bank to jeden z najmniejszych polskich banków komercyjnych z aktywami rzędu 7,0 mld zł i ok. 0,3-proc. udziałem w rynku (stan na IV kwartał 2018 roku). W porównania o 2013 roku oznacza to jednak ponad 2,5-krotny wzrost. 

dziadek z wnukami
CZYTAJ DALEJ…

Nest Lokata WIBOR z kontem w Nest Banku – lider wśród lokat ze zmiennym oprocentowaniem

CZYTAJ DALEJ…

Do 0,30% w skali roku na Nest Lokacie Lojalnej w Nest Banku

CZYTAJ DALEJ…
by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Z dziećmi warto się liczyć! Nest Lokata WIBOR z kontem w Nest Banku - lider wśród lokat ze zmiennym oprocentowaniem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn