Strona internetowa cena

kobieta w kapeluszu

Strona internetowa cena. Dowiesz się krok po kroku jak zrobić dobrą stronę internetową i dostać się w ciągu 5 miesięcy do Top 10 w wyszukiwarce Google bez niczyjej pomocy i w bardzo prosty sposób :). Dostaniesz również wszystkie niezbędne narzędzia. Nie daj się zastraszyć firmom informatycznym, które piszą, że to niemożliwe.

Oferta – Strona internetowa cena

Jeżeli chcesz, abym to ja zrobiła dla Ciebie stronę internetową, chociażby taką jak ta, zadzwoń, ponieważ cena zrobienia strony zależy od wielu czynników np wybrania odpowiedniego szablonu. Od razu też Ci mówię, że napewno to nie będą ani 2 ani 3 ani 5 tysięcy. Cena na 100% nie przekroczy 500 zł 🙂 a to dlatego, że po zakończeniu mojej pracy nauczę Cię jak opisywać swoje produkty co jest trywialnie proste.

Strony internetowe robię tylko i wyłącznie na Word Pressie, ponieważ jest najlepszy już od wielu lat.

Mój numer:+48 881-78-01-08

Miłej lektury z Twoja strona internetowa !

Tylko 29 zł/brutto !

Płatność:

Firma Dotpay działa na zasadzie pośrednictwa w transakcjach internetowych. Pełni rolę pośrednika, obsługującego płatności w Internecie. Klient danej firmy czy sklepu internetowego nie kontaktuje się bezpośrednio z nim i nie dokonuje wpłaty na jego konto. System automatycznie przenosi go do formularza płatności. Z jego pomocą może on wybrać dowolną formę płatności np. szybki przelew, płatność kartą lub płatność przez sms i sfinalizować daną transakcję. Gdzie trafiają pieniądze? Na konto pośrednika. Zostają również dopisane do indywidualnego konta w systemie płatności. Zaletą systemu jest fakt, że zarówno sklep, jak i jego klient od razu otrzymują potwierdzenie wpłaty i mogą natychmiast dokonać realizacji zamówienia.

Wszystko odbywa się w błyskawicznym tempie. Cała operacja zajmuje, bowiem zaledwie kilkanaście minut. Jest to korzystne zarówno z punktu widzenia sklepu, który może sprawniej obsługiwać swoich klientów, jak i klienta, który zyskuje szansę na natychmiastową realizację zamówienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

Subskrybuj Nasz Biuletyn