Moje ING mobile. Aplikacja ING Banku Śląskiego

Moje ING mobile. Aplikacja ING Banku Śląskiego. Poza rozbudowaną ofertą kont osobistych, produktów oszczędnościowych i kredytowych ING Bank Śląski może się pochwalić cenionym systemem bankowości mobilnej. Dla poszukiwaczy nowinek to solidny argument za skorzystaniem z oferty banku.

Nie tylko promocje z atrakcyjnymi premiami i wysokie stawki oprocentowania na kontach oszczędnościowych są tym, co przyciąga do oferty konkretnego banku. Funkcjonujące dziś instytucje rozumieją, że w walce o klienta ważne jest utrzymanie wysokiego poziomu usług na każdej płaszczyźnie działalności, także w zyskującej coraz większe znaczenie bankowości mobilnej.

Przykładem takiego podejścia jest właśnie ING Bank Śląski. Aplikacja Moje ING mobile to aktualny lider naszego rankingu. Teraz pora na dowody, że rzeczywiście na ten tytuł zasługuje. Czy w aplikacji znajdziemy jakieś braki lub choćby drobne niedociągnięcia?

Pełna analiza – Moje ING mobile. Aplikacja ING Banku Śląskiego

[helpie_faq group_id=’41’/]

O banku ING

CZYTAJ DALEJ…
by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
eKonto osobiste w mBanku: nowoczesny i tani rachunek z szansą na 250 zł premii! Moje ING mobile. Aplikacja ING Banku Śląskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn