Na stacji korzyści z Bankiem Paribas

na stacji korzyści

Bank Paribas przygotował ofertę w której można zgarnąć aż do 250 zł myślę,że jest o co powalczyć. Co zatem trzeba zrobić? Jakie warunki spełnić? Gdzie są haczyki? Zobaczmy.

Aby przystąpić do promocji ,,Na stacji korzyści”należy zarejestrować się i założyć konto oraz spełnić warunki.

Kroki:

  • Zarejestruj się w promocji i wybierz nagrodę
  • Złóż wniosek o otwarcie Konta osobistego z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej, za pomocą Linka promocyjnego Link promocyjny do 30.06.2020 r.

UWAGA : Rejestracji w promocji „Na stacji korzyści” można dokonać od dnia 1.06.2020 r. do osiągnięcia 3000 rejestracji, jednak nie później niż do dnia 30.06.2020 r. na tej stronie banku

Zarejestruj się, wybierz nagrodę i poznaj warunki

Jeśli wybierasz 250 zł na Karcie Paliwowej ORLEN:

ikona rejestracji w promocjiW lipcu 2020 r. wykonaj 5 Przelewów za pomocą Bankowości elektronicznej, min. 5 Transakcji Blik oraz otrzymaj wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.

W sierpniu 2020 r. wykonaj 5 Przelewów za pomocą Bankowości elektronicznej, min. 5 Transakcji Blik oraz otrzymaj Wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.

Nagrodę 250 zł na Karcie Paliwowej Orlen otrzymasz we wrześniu 2020 r.

Jeśli wybierasz 150 zł gotówką:

ikona rejestracji w promocjiW lipcu 2020 r. wykonaj 3 Przelewy za pomocą Bankowości elektronicznej oraz min. 3 Transakcje Blik

Nagrodę 75 zł otrzymasz w sierpniu 2020 r.

W sierpniu 2020 r. wykonaj 3 Przelewy za pomocą Bankowości elektronicznej oraz otrzymaj Wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.

Nagrodę 75 zł otrzymasz we wrześniu 2020 r.

Zarejestruj się .Link do rejestracji –tutaj

Załóż konto

Zawrzyj Umowę ramową w zakresie Konta osobistego wraz z kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej do 15.07.2020 r.
Pamiętaj o aktywowaniu Karty

Otwórz konto. Link promocyjny –tutaj!

INFORMACJE

Laureaci nagrody pieniężnej promocji ,,Na stacji korzyści z Bankiem Paribas” do 21 sierpnia 2020 r. otrzymają z adresu nastacjikorzysci@bnpparibasplus.pl wiadomość e-mail zawierającą instrukcję uzupełnienia numeru rachunku, na który zostanie przesłana nagroda pieniężna. Laureaci promocji w zakresie Karty Paliwowej Orlen w wiadomości przesłanej do 24 września 2020 r. z adresu nastacjikorzysci@bnpparibasplus.pl otrzymają instrukcję uzupełnienia adresu, na który zostanie przesłana Karta Paliwowa Orlen. Karta Paliwowa Orlen zostanie nadana pocztą, listem poleconym za potwierdzeniem odbioru,na adres, który Laureat podał podczas Rejestracji w Promocji.

1 Rejestracji w promocji „Na stacji korzyści” można dokonać od dnia 1.06.2020 r. do osiągnięcia 3000 rejestracji, jednak nie później niż do dnia 30.06.2020 r.

2 Regulamin korzystania z kart przedpłaconych Orlen.

ikona
Regulaminkart przedpłaconych Orlen.

Pojęcia pisane wielką literą mają znaczenie nadane im w treści regulaminu Promocji. Sprawdź Regulamin

REGULAMIN PROMOCJI

WARUNKI

Uczestnikiem Promocji „Na stacji korzyści” może zostać działająca jako konsument osoba fizyczna będąca obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej posiadająca dowód osobisty, która ukończyła 18 lat i ma pełną zdolność do czynności prawnych, która w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie Konta Osobistego nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz nie jest stroną Umowy ramowej w dniu składania wniosku o zawarcie tej umowy w ramach Promocji.

Źródło: Bank PNB PARIBAS

przycisk

Opracowała: mg Ewa Rusek

Subskrybuj Nasz Biuletyn