Promocja zakończona 290 zł od Millennium dla Ciebie i Juniora

rodzina

W tej promocji możesz zyskać z kontem 360° i Kontem 360° Junior. Niebanalna propozycja ze strony banku czyż nie? Konto w promocji „220 zł z Kontem 360°” można założyć do 5.10.2020. Promocja „Powrót do szkoły z Kontem 360° Junior” trwa od 01.09.2020 r. do 31.10.2020 r., o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit 5 000 kont

Nawet 290 zł od Millennium dla Ciebie i Juniora

Uporządkujmy sprawę nagród. Do zdobycia jest 220 zł za założenie konta dla dorosłego (200 zł w gotówce i i 20 zł na konto cashback goodie w aplikacji Goodie) oraz 70 zł za rachunek dla dziecka (20 zł na konto cashback goodie i 50 zł na ekarcie podarunkowej goodie).

Kto może skorzystać z oferty promocyjnej?

Bank Millennium raczej nikogo nie zaskoczył; „tradycyjnie” akcja skierowana jest do osób pełnoletnich, które w dniu rozpoczęcia promocji, czyli 3 września 2020 r., nie posiadały żadnego produktu tej instytucji, nie zawnioskowały już o niego ani nie mają podpisanej żadnej umowy z Millennium (nawet o kredyt, lokatę czy kartę pre-paid).

Uczestnicy akcji nie mogą być uprawnieni do składania jakichkolwiek dyspozycji, np. jako właściciel, współwłaściciel konta, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy itd.

Z udziału wykluczone są także osoby, które zakładały już kiedyś Konto 360° lub Konto 360° Student, ale tylko w akcjach promocyjnych. Oznacza to, że jeśli otworzyłeś w przeszłości wspomniane rachunki „normalnie”, a później je zamknąłeś, to jak najbardziej możesz skorzystać z tej oferty promocyjnej.

Jeżeli chcesz otworzyć konto przez fotoweryfikację, powinieneś być rezydentem posiadającym dowód osobisty i nadany nr PESEL. Nie możesz zajmować „eksponowanego stanowiska politycznego” (w rozumieniu Ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu).

Weź udział w promocji

Założenie konta przez fotoweryfikację

Fotoweryfikacja wymaga wykonania kilku zdjęć Twojej twarzy i dowodu osobistego w trakcie składania wniosku.

Fotoweryfikacja w aplikacji mobilnej Banku Millennium
Strona banku

O promocji

Co zrobić, by zyskać 200 zł?

Załóż Konto 360° lub Konto 360° Student

Masz czas do 5.10.2020 r. na zawarcie umowy o konto.
Możesz to zrobić nawet w 15 minut, całkowicie online na selfie.
Musisz koniecznie na wniosku o konto wyrazić wymagane regulaminem promocji zgody.

Korzystaj z konta

Aktywuj aplikację mobilną do 31.12.2020 r. W październiku, listopadzie i grudniu 2020 r. wykonaj przynajmniej 1 płatność kartą lub Blikiem oraz zasil konto kwotą min. 1000 zł co miesiąc. Jeśli założysz konto na selfie, pamiętaj odwiedzić dowolną placówkę Banku Millennium do 31.12.2020 r. by pokazać nam swój dokument tożsamości oraz złożyć wzór podpisu.

Premia jest Twoja!

Do 29.01.2020 r. po spełnieniu warunków na Twoje nowo otwarte konto trafi 200 zł!

Jak otrzymać dodatkowo 20 zł na konto cashback goodie?

Spełnij poniższe warunki do 31.12.2020 r. a otrzymasz SMS-em do 29.01.2021 r. kod cashback goodie o wartości 20 zł. Kod możesz wykorzystać w aplikacji mobilnej goodie i na platformie goodie.pl. Po użyciu kodów Twoje konto cashback w goodie powiększy się o 20 zł. Jeśli zgromadzisz na nim przynajmniej 21 zł, środki możesz przelać na swoje konto bankowe w ciągu 12 miesięcy od aktywacji kodu. Usługa goodie cashback pozwoli Ci regularnie otrzymywać zwrot części pieniędzy wydanych w blisko 800 sklepach internetowych.

Promocja „Powrót do szkoły z Kontem 360° Junior” trwa od 01.09.2020 r. do 31.10.2020 r., o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit 5 000 kont. Warunkiem otrzymania nagrody 20 zł na koncie cashback goodie jest m.in. otwarcie Konta 360° Junior wraz z Kontem Oszczędnościowym Profit dla własnego małoletniego dziecka za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej Millenet, a w przypadku Konta 360° Junior otwartego dla dziecka które ukończyło 13 rok życia dodatkowo dokonanie przez posiadacza Konta 360° Junior przynajmniej 1 płatności zbliżeniowej telefonem za pomocą HCE.

Weź udział w promocji

Jeśli masz dziecko skorzystaj z promocji Konta 360° Junior i zyskaj nawet 70 zł na zakupy:

Warunkiem otrzymania eKarty podarunkowej Goodie o wartości 50 zł jest m.in. otwarcie Konta 360° Junior wraz z Kontem Oszczędnościowym Profit dla własnego małoletniego dziecka za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej Millenet oraz do 30.11.2020 r. spełnienie następujących warunków:

1. w przypadku Konta 360° Junior otwartego dla dziecka poniżej 13 roku życia:

  • zasilenie nowo otwartego Konta 360° Junior kwotą co najmniej 100 zł, a w przypadku Konta 360° Junior otwartego dla dziecka które ukończyło 13 rok życia – zasilenie nowo otwartego Konta 360° Junior kwotą co najmniej 100 zł
  • dokonanie min. 3 transakcji kartą debetową do konta lub za pomocą usługi Blik. Szczegółowe warunki uczestnictwa znajdują się w Regulaminie promocji „Powrót do szkoły z Kontem 360° Junior”. Regulamin Promocji jest dostępny na stronie bankmillennium.pl 
     

20 zł na konto cashback goodie

Załuż konto swojemu dziecku w systemie internetowym Millenet do 31.10.2020 r., a jeżeli Twoje dziecko ukończyło 13 rok życia, musi dodatkowo wykonać min. 1 płatność zbliżeniową telefonem za pomocą HCE do 30.11.2020r.

Zapamiętaj

Promocja trwa do 31.10.2020 r., o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit 5 000 kont. Szczegóły znajdują się w regulaminie.

Konto 360° Junior jest prowadzone dla osób w wieku poniżej 18 lat. Dysponowanie przez posiadacza rachunku środkami pieniężnymi zgromadzonymi na koncie, w tym za pomocą karty do konta oraz kanałów bankowości elektronicznej, jest możliwe po ukończeniu 13 lat.

Przedstawiciel ustawowy oraz posiadacz rachunku po ukończeniu 13 lat mogą dysponować środkami pieniężnymi zgromadzonymi na koncie w ramach miesięcznego limitu wskazanego w Regulaminie ogólnym świadczenia usług bankowych dla osób fizycznych w Banku Millennium SA.

Na dokonanie czynności przekraczających zakres zwykłego zarządu powinien wyrazić zgodę sąd opiekuńczy.

Brak opłat za obsługę karty debetowej oraz wypłaty gotówki z bankomatów przez pierwsze dwa miesiące od wydania karty. W kolejnych miesiącach opłaty nie są naliczane przy min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w poprzednim miesiącu.

Wypłata gotówki z bankomatu w walucie obcej przeliczana jest na PLN, co wiąże się z dodatkową marżą określoną w cenniku usług dot. kart debetowych.

Za wypłaty z bankomatów za granicą ich operatorzy mogą pobierać opłaty niezależne od Banku pod warunkiem poinformowania posiadacza karty przed dokonaniem operacji.

Pierwsze polecenie przelewu wewnętrznego w miesiącu kalendarzowym z Konta Oszczędnościowego Profit jest bezpłatne, a drugie i każde następne jest płatne 7,50 PLN.

Opłaty, oprocentowanie i inne szczegóły oferty kont zawarte są w cennikach usług dot. prowizji i opłat, kart debetowych, stóp procentowych i Płatności Mobilnych BLIK oraz w Regulaminie ogólnym świadczenia usług bankowych dla osób fizycznych w Banku Millennium SA, dostępnych w placówkach Banku oraz na stronie Cenniki i regulaminy.

o Koncie 360°

Zwróć uwagę, że comiesięczne warunki zwolnienia z podstawowych opłat są równocześnie wymogami stawianymi przed Tobą w promocji.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze parametry Konta 360°:

Regulamin promocji

ikona
Regulamin promocji

Wysoka premia za niewielką aktywność

Najnowsza promocja Banku Millennium kusi atrakcyjną premią i prostymi warunkami. Wystarczy, że założysz Konto 360°, zapewnisz comiesięczny wpływ i wykonasz co miesiąc po jednej transakcji kartą. W ten sposób zgarniesz 220 zł. Otwierając Konto 360° Junior dla dziecka, zyskasz dodatkowe 70 zł.

Przejrzyste warunki, łatwe do wykonania aktywności, atrakcyjna nagroda i możliwość skorzystania z dodatkowych bonusów w innych akcjach specjalnych. Zdecydowanie polecamy rozważyć udział w tej akcji.

Weź udział w promocji

O Banku

strona banku

Źródło: Regulamin promocji, najlepszekonto.pl

by
Dziennikarka z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Previous Post Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other.

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn

Najnowsze posty

tata z córką oglądają coś w tablecie
100 zł na Allegro i Allegro Smart na rok za mKonto Intensive
No comments
kobieta czyta coś w smartfonie
Konto przekorzystne w promocji do 400 zł premii!
No comments
Marząca kobieta
2000 zł za konto Citigold od City handlowy!
No comments
mężczyzna robi zdjęcie
Promocja zakończona. 250 zł + 5000 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas
No comments
PARA MŁODA W SWOIM NOWYM MIESZKANIU
Promocja zakończona. Konkurs dla klientów Alior Banku! Do wygrania urządzenia kuchenne Thermomix (o wartości 5495 zł) i 500 zł do wydania w sklepach IKEA
No comments
młoda kobieta czyta cos w smartfonie
Aktywność się opłaca. Otwórz konto i zyskaj premię do 150 zł. Program Polecam Bank.
No comments
młoda para czyta coś w laptopie
200 zł od Santander + 50 zł za polecenie konta i 1% na lokacie + do 300 zł zwrotu za rachunki rocznie.
No comments
mężczyzna odwrócony tyłem coś czyta
Promocja zakończona. Konto otwarte na Ciebie czyli Premia w zasięgu ręki 350 zł BNP Paribas
No comments
rodzina i napis 500+
Oszczędzamy z 500+
No comments
KONTO Z LWEM MOBI I DIRECT KOBIETA NAKŁADA GAŁKI LODÓW NA WAFEL
Konto z Lwem
No comments
napis 720 zł na tle drogi w górach
Promocja zakończona. Darmowa pożyczka do 5000 zł za darmo od Citi Handlowy i 720 zł premii moneyback z bezpłatną kartą kredytową Citibank BP Motokarta
No comments
mama przytula swoją córkę która wybiera sie poo wakacjachh do szkoła promocja 400 zł na allegro (bon)
Promocja zakończona. Konto otwarte na Ciebie w BNP Paribas aż 400 zł premii
No comments
smartfon
Smartfon LG K30 od Citibanku za wyrobienie karty kredytowej
2 komentarze
AliExpress
Dołącz do AliExpress i zyskaj rabaty za rejestrację
No comments
napis ing bank śląski
ING Bank Śląski
No comments
pies wystawia głowę z samochodu
Millennium 200 zł Konto ,,Poczuj swobodę i zyskaj”Oferta nieaktualna
No comments
napis w kolorowym kole 2,5%
Nest Lokata Witaj 2,5 %
No comments
para studentów
Konto PKO od 18 do 26 roku życia
No comments
kolorowe nożyczki
Ranking lokat kwartalnych
No comments
mężczyzna stoi w parku trzyma telefon obok napis promocji
Promocja zakończona sprawdź nową :250 zł na start za konto osobiste + 300 zł zwrotu za rachunki i 2% na lokacie.
No comments
reklama konta
Nawet 500 zł za otwarcie konta, płatności mobilne i kartą
No comments
T.Harv Eker
Podstawy zarządzania pieniędzmi Jars
No comments
kobieta nakłada na wafel gałki lodów
160 zł od ING
No comments
grillujący mężczyzna
Zakupy na majówkę z bonusami do 350 zł
No comments
kobieta czyta coś w telefonie komórkowym i jest radosna
Premia w wysokości 960 zł za założenie konta
No comments
kobieta ppokazuje mężczyźnie wykresy w laptopie
NAJLEPSZE POŻYCZKI POZABANKOWE PRZEZ INTERNET, DECYZJE W 15 MINUT!!!
No comments
kobieta czyta książkę leżąc na hamaku
Prezenty za eKonto i mKonto Intensive
No comments