Nawet 300 zł premii + zegarek SWATCH w konkursie za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

ananas Nawet 300 zł premii + zegarek SWATCH w konkursie za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Po raz kolejny można zdobyć atrakcyjny bonus za uruchomienie darmowego Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas. W akcji „Konto na czas” czeka nawet 300 zł w gotówce. Na tym jednak nie kończą się aktualnie możliwości zgarnięcia nagród za nawiązanie współpracy z tym bankiem. Dodatkowo masz szansę na wygranie zegarka SWATCH w konkursie! Wymagania konkursowe nie są skomplikowane, można więc przypuszczać, że szybko znajdzie się 800 chętnych do zawalczenia o bonusy.

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, przygotowała kolejną promocję Konta Otwartego na Ciebie, tym razem pod hasłem „Konto na czas”. Towarzyszy jej konkurs, w którym możesz wygrać służący m.in. do płatności zegarek Swatch z serii New Gent o wartości 370 zł lub 390 zł.

W ramach promocji do zdobycia są trzy premie (100 zł, 50 zł i 150 zł). Wymagania sprowadzają się do wykonywania standardowych operacji bankowych przez 2 miesiące oraz do korzystania ze SwatchPAY przez kolejne 2 miesiące. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że choć termin zakończenia promocji wyznaczono na 30 września 2021 r., to zakończy się ona wcześniej, gdyż wyczerpie się pula 800 promocyjnych wniosków​​​​​.

Do takich przypuszczeń skłania nas dodatkowo fakt, że udział w tej akcji daje prawo do uczestnictwa w konkursie, w którym zostanie wyłonionych aż 50 laureatów. Będą mogli oni wybrać po jednym zegarku Swatch (lista zegarków do wyboru zamieszczona jest w  Regulaminie konkursu.

Kto może uczestniczyć w promocji? – Nawet 300 zł premii + zegarek SWATCH w konkursie za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach promocji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas na dzień przystępowania do akcji.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Z każdym miesiącem coraz więcej aktywności

Jak wspomnieliśmy, wymagane aktywności nie są szczególnie skomplikowane.

Krok 1

Do 30 września 2021 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 800 zgłoszeń.

Na tym etapie:

 • zaakceptuj regulamin akcji,
 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji,
 • zaznacz, czy chcesz brać udział w konkursie. Sugerujemy zaznaczenie TAK, bo do niczego Cię to nie zobowiązuje, a wybierając NIE, zamkniesz sobie definitywnie drogę do zdobycia nagród.

Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 30 września 2021 r.

Krok 3

Do 15 października 2021 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia powinieneś także nadać PIN do karty (zrób to w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

Krok 4

W październiku:

 • wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe;
 • zleć min. 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile);
 • zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.

Krok 5

Informację o zdobyciu pierwszej części premii, czyli 100 zł, otrzymasz do 23 listopada 2021 r. na adres e-mail podany w zgłoszeniu udziału w promocji. W wiadomości znajdziesz link, który zaprowadzi Cię na bezpieczną stronę z miejscem na wpisanie numeru nowo otwartego rachunku, na który mają być przesłane pieniądze. Dane musisz przekazać do 26 listopada 2021 r.

Nagroda

100 zł wpłynie na Twoje konto do 30 listopada 2021 r.

Krok 6

W listopadzie:

 • wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe;
 • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 500 zł.​

Nagroda

Premię 50 zł za aktywność w sierpniu otrzymasz do 31 grudnia 2021 r.

Krok 7

W grudniu ORAZ w styczniu:

 • wykonaj min. 3 transakcje SwatchPAY!;
 • zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 500 zł.

Nagroda

Ostatnia część premii, w wysokości 150 zł, znajdzie się na Twoim rachunku do 28 lutego 2022 r.

Drukuj

Wymagane działania

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Wpływ

Warunek wpływu spełni każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie, o ile pieniądze nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas. Zasada ta dotyczy także kont prowadzonych pod marką GOoptima. Niedozwolone są wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi akcji przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank.

Najprościej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego ROR-u w innym banku.

Transakcje bezgotówkowe

Regulamin dopuszcza płatności bezgotówkowe za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych oraz płatności w Internecie (również przez Apple Pay czy Google Pay). Uwaga: nie są brane pod uwagę transakcje Blik lub wykonywane przy użyciu podmiotu trzeciego (np. DotPay, PayU, Przelewy24), a także operacje o konkretnych kodach MCC, wyszczególnionych w regulaminie akcji (np. związane z grami hazardowymi czy przekazami pieniężnymi).

Przelew

Przelew z Konta Otwartego na Ciebie możesz zrealizować w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz te dokonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Najprościej jest spełnić ten warunek, wykonując zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Dodatkowe informacje

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Weź też udział w konkursie

Proponujemy, byś nie zadowalał się premią za otwarcie rachunku osobistego i aktywność na nim, ale wziął także udział w konkursie. Zwracamy przy tym uwagę, że decyzję o udziale w nim musisz podjąć na etapie przystępowania do promocji, później nie będzie to już możliwe.

Krok 1

Do 30 września 2021 r. przystąp w opisany wyżej sposób do promocji. Zaznacz przy tym, że chcesz wziąć udział w konkursie i akceptujesz jego regulamin, po czym wyślij formularz zgłoszeniowy.

Informacja

Po przesłaniu formularza rejestracyjnego z zaznaczoną chęcią wzięcia udziału w konkursie, otrzymasz informację, że zostałeś nim objęty. Zobaczysz ją w postaci potwierdzenia na ekranie komputera oraz w wiadomości przesłanej na podany adres e-mail.

Krok 2

W październiku:​​​​​​​​​​​​​​

 • wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe;
 • zleć min. 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile);
 • zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.

Krok 3

Do 30 września 2021 r. odpowiedz na stronie konkursu na zadanie, które brzmi: W jakich sytuacjach zegarek Swatch ułatwi Ci życie?

Pamiętaj, by podać ten sam adres e-mail, co w zgłoszeniu do udziału w promocji oraz przed wysłaniem odpowiedzi wyrazić zgodę na publikację opisu zadania konkursowego i fotografii (jeżeli dodasz ją do zadania konkursowego) przez organizatora i bank.

Nagroda

Laureaci nagród otrzymają do 23 listopada 2021 r. na adres e-mail podany w zgłoszeniu wiadomość o ich zdobyciu. Nagrody zostaną przesłane za pośrednictwem kuriera do 15 grudnia 2021 r.

Drukuj

Będąc już klientem BNP Paribas, możesz skorzystać z innych promocji. My ze swojej strony szczególnie polecamy przyjrzenie się ofercie karty kredytowej, która obecnie cieszy się sporą popularnością.

rodzina
CZYTAJ OPIS…
CZYTAJ DALEJ...
oferta w pigułce

Czym jest SwatchPAY?

SwatchPAY to nic innego jak płatności zbliżeniowe za pomocą zegarka; usługę aktywujesz w aplikacji mobilnej, w sklepie firmowym bądź na stronie producenta i podpinasz pod nią swoją kartę płatniczą. Korzystanie ze SwatchPAY jest zarazem i proste, i bezpieczne, a przy tym zupełnie bezpłatne.

Nawet 300 zł za aktywność + nagroda w konkursie

Trzeba przyznać, że ta promocja ma w sobie coś z ruletki i daje lekki posmak ryzyka ;). Jak zapewne zauważyłeś, zdobycie ostatniej z premii cząstkowych, w wysokości 150 zł, wymaga od Ciebie wykonania w grudniu i w styczniu min. 3 płatności SwatchPAY, czyli za pomocą zegarka. Jeśli wcześniej wygrasz zegarek w konkursie, to zadanie to będzie bardzo proste. Jeśli nie wygrasz, to… cóż, albo będziesz musiał zadowolić się dotychczas uzyskanymi premiami (100 zł + 50 zł), albo zaopatrzyć się w Swatcha samemu. 

Naszym zdaniem tę akcję powinny wziąć pod uwagę osoby, które i tak zamierzały kupić zegarek Swatch (ewentualnie już go mają i chcą zdobyć drugi, np. dla dziecka). Jako uczestnik promocji masz szansę wygrać jedną z 50 nagród i wtedy nie poniesiesz żadnych wydatków związanych z zegarkiem, a ponadto będziesz mógł bez trudu zdobyć 300-złotową premię. Szanse nie są takie małe, bo w konkursie zostanie wyłonionych aż 50 laureatów.

Gdybyś jednak nie wygrał, możesz zadowolić się 150-złotową premią (100 zł + 50 zł) lub też kupić wybranego Swatcha samemu najdalej do końca grudnia, wykonać nim po 3 transakcje w grudniu i w styczniu – i potraktować zdobytą premię gotówkową (300 zł) jako zwrot za poniesiony wydatek. 

To oczywiście jedna z opcji. Decyzja należy do Ciebie.

Weź udział w promocji >

Przydatne dokumenty

Regulamin promocji

Regulamin konkursu ,, Wygraj zegarek”

O banku

lofo banku BNP PARIBAS
strona banku

BNP Paribas – grupa kapitałowa, a zarazem bank francuski powstały w 2000 roku z połączenia banków Banque Nationale de Paris (BNP) i Paribas. Jest to największy bank strefy euro pod względem kapitalizacji giełdowej. Siedzibą banku jest Paryż. Spółka wchodzi w skład indeksu CAC 40. CZYTAJ DALEJ…

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Łatwe 250 zł za Konto 360° w Banku Millennium

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn