„Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”

mężczyzna siedzi na hamaku i czyta w smartfonie

,,Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”. Getin BANK proponuje nam kolejną odsłonę i jest to Elastyczne Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 1% w skali roku przez 2 miesiące aż do 400 tys. zł.


Dla nowych środków, promocja jest ważna od 25.09.2020 r. do 30.11.2020 r. Twoje pieniądze będą oprocentowane według tabeli oprocentowania i jest to obecnie 0,15%.

Bank również proponuje darmowe przelewy wewnętrzne w Bankowości Internetowej i Mobilnej do końca roku i stały dostęp do środków.

Kto może skorzystać z oferty ,,Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”

W obecnej edycji mogą wziąć udział nowi i obecni klienci Getin Banku. Warunkiem jest posiadanie konta osobistego i EKO, a także wpłacenie na rachunek oszczędnościowy nowych środków . Jest to nadwyżka ponad saldem na Twoich rachunkach w Getin Banku na dzień 15 września 2020 r. Informację o saldzie początkowym, wysokości „nowych środków” i dacie, od której Twoje pieniądze pracują w ramach promocji, znajdziesz w zakładce Szczegóły dotyczącej Twojego EKO w bankowości internetowej i mobilnej.

Z oferty specjalnej nie mogą niestety skorzystać osoby, którym między 25 września a 25 października 2020 r. skończy się okres podwyższonego oprocentowania naliczanego w poprzednich edycjach tej akcji.

Jeżeli posiadasz Konto Oszczędnościowe dostępne w starszej ofercie Getin Banku, powinieneś je przekształcić w EKO, aby skorzystać z promocyjnych odsetek. Możesz to zrobić np przez bankowość internetową.

Opłaty

Jak już wcześniej wspomniałam otwarcie, jak i prowadzenie EKO są zupełnie darmowe. Wszystkie przelewy wewnętrzne do końca roku są bezpłatne.

Jakie warunki trzeba spełnić?

Jest tylko kilka warunków, które należy spełnić.

  1. Pamiętać o wyrażeniu zgód marketingowych wobec banku i w żadnym wypadku ich nie odwoływać. Jeśli już jesteś klientem banku i nie jesteś pewien, czy Twoje zgody są aktualne, możesz to sprawdzić w bankowości internetowej w Ustawieniach -> Zgody marketingowe.
  2. Wymóg prowadzenia EKO wyłącznie jako rachunku indywidualnego. Jeżeli w trakcie trwania promocji zmienisz je na konto wspólne, bank natychmiast przestanie naliczać podwyższone oprocentowanie!

Co zrobić po zakończeniu promocji?

Po upływie 2 miesięcy oprocentowanie Twoich oszczędności spadnie do 0,15% więc warto zainteresować się innymi ofertami banku sprawdzając ranking kont oszczędnościowych i tymi, które opisuję poniżej.

Konta w Getin Banku

Warunkiem przystąpienia do promocji na „nowe środki” jest posiadanie rachunku osobistego i Elastycznego Konta Oszczędnościowego (EKO).

Załóż konto EKO

Podstawowym rachunkiem osobistym Getin Banku jest Konto Proste Zasady. Prowadzenie kosztuje 8 zł miesięcznie, ale opłaty unikniesz, wystarczy, że wykonasz tylko jedną transakcję kartą w miesiącu na dowolną kwotę.

Konto PROSTE ZASADY

Aktywnie korzystaj z konta (zapewnij wpływy min. 1500 zł miesięcznie), by zarabiać aż 2% na Koncie Oszczędnościowym.

Jeśli spełnisz warunki promocji, to oprocentowanie nie zmieni się przez 12 miesięcy-to gwarantuje nam bank

Program poleceń Konta Proste Zasady

Polecaj Konto Proste Zasady!

Możesz otrzymać nawet 800 zł w bonach podarunkowych do Allegro, Decathlon i Empiku. Otrzymasz 80 zł w formie elektronicznego bonu podarunkowego za każdą osobę, która spełni warunki Promocji. W sumie możesz otrzymać aż 800 zł w bonach! Nowy Klient, który otworzy konto z wykorzystaniem kodu i spełni warunki Promocji, otrzyma 50 zł w formie elektronicznego bonu podarunkowego. Ty wybierasz, który bon chcesz otrzymać. Możesz to zrobić np. w swojej Bankowości Internetowej lub Mobilnej. Bony zostaną wysłane na Twój e-mail i do Bankowości Internetowej. Można wykorzystać je na Allegro, w Decathlon (sklepie stacjonarnym i internetowym) i Empiku (sklepie internetowym).

Aby otrzymać nagrodę należy spełnić warunki Promocji, w tym:

  • wygenerować swój indywidualny kod w Bankowości Internetowej, Mobilnej, w placówce Banku lub na infolinii
  • polecić Konto Proste Zasady, przekazując swój kod.

Natomiast osoby, którym polecisz Konto Proste Zasady, powinny spełnić warunki Promocji, w tym:

  • otworzyć Konto Proste Zasady podając kod
  • wyrazić Zgody marketingowe, dla Getin Noble Bank S.A.
  • zasilić konto kwotą min.1000 zł w każdym z 3 kolejnych kalendarzowych miesięcy po otwarciu konta.

Podsumowanie

Banki ciągle starają się przystosować do sytuacji na rynku finansowym po obniżeniu stóp procentowych przez RPP. Wydaje się jednak, że sytuacja się powoli stabilizuje i że będzie progres w tym temacie. Tego życzymy sobie i klientom banków.

Załóż Elastyczne Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 1%

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym – edycja 13

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Ubezpieczenie w Santander życia i zdrowia Promocja zakończona. Konto otwarte na Ciebie czyli Premia w zasięgu ręki 350 zł BNP Paribas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn