Nowość! 200 zł za JEDNĄ transakcję kartą kredytową Visa Comfort od Santander Consumer Banku

mężczyzna jadący samochodem

Nowość! 200 zł za JEDNĄ transakcję kartą. Trudno w to uwierzyć, ale naprawdę tylko jedna, dowolna transakcja zakupu w punkcie stacjonarnym lub sklepie internetowym kartą kredytową Visa Comfort od Santander Consumer Banku pozwoli Ci zdobyć 200 zł. Spójrzmy, czy w regulaminie tej akcji nie kryje się gdzieś „haczyk”.

Santander Consumer Bank znany jest głównie z oferty kredytowej. Jego karty kredytowe rzadko bywają promowane, więc z zainteresowaniem przyjęliśmy pojawienie się promocji „Zyskaj 200 zł na dowolne zakupy”. Akcja trwa do 13 sierpnia 2021 r. i nie obowiązuje w niej limit nagród.

Brak okresu karencji! – Nowość! 200 zł za JEDNĄ transakcję kartą

Bank nie stawia praktycznie żadnych ograniczeń odnośnie uczestników promocji. Wymagana jest jedynie pełna zdolność do czynności prawnych oraz – w domyśle – posiadanie zdolności kredytowej, by bank mógł wydać kartę kredytową.

Wystarczy jedna transakcja, a 200 zł będzie Twoje

Szczegółowy plan działania jest wyjątkowo prosty, przejrzysty i nie wymaga większego wysiłku z Twojej strony.

Krok 1

Do 13 sierpnia 2021 r. złóż wniosek o wydanie karty kredytowej Visa Comfort i zawrzyj z Santander Consumer Bankiem stosowną umowę. Jej podpisanie może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub przez przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł.

Krok 2

Do 30 września 2021 r. wykonaj choćby jedną transakcję bezgotówkową otrzymaną „kredytówką”.

Nagroda

Premia wpłynie na rachunek Twojej karty kredytowej do 31 października 2021 r., zmniejszając Twoje zadłużenie lub zwiększając saldo dostępnych środków.

Drukuj

Zwróć na to uwagę

W regulaminie promocji jest kilka zapisów, na które powinieneś zwrócić uwagę.

Transakcje wykluczone

Jako spełniające warunki promocji nie zostaną zakwalifikowane transakcje dokonane w punktach sklasyfikowanych pod następującymi kodami MCC:

  • 7995 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach,
  • 4829 – przelew środków pieniężnych,
  • 6010 – instytucje finansowe – ręczne wypłaty gotówkowe,
  • 6012 – instytucje finansowe –towary i usługi,
  • 6051 – instytucje niefinansowe – waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne,
  • 6211 – pośrednicy ubezpieczeniowi,
  • 6540 – instytucje niefinansowe, zakup /obciążenie karty).

Nie uwzględnione zostaną również operacje przelewu lub doładowania portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal.

W przypadku korekty transakcji (np. w wyniku zwrotu towaru), która nastąpi do dnia przekazania bonusu, taka płatność nie będzie kwalifikowana jako spełniająca warunki promocji.

Warunki wypłaty premii

Nagrodę otrzymasz pod warunkiem, że w dniu jej przekazania nie będziesz miał wobec banku zadłużenia wyższego niż 50 zł, a okres opóźnienia w spłacie zobowiązania nie będzie dłuższy niż 10 dni. Oczywiście najlepiej, byś nie miał wobec Santander Consumer Banku żadnych zaległości.

Bank wymaga też, by podpisana przez Ciebie umowa nadal była w mocy i nie znajdowała się w okresie wypowiedzenia.

I na koniec dobra wiadomość: premia zwolniona jest z podatku dochodowego, nie musisz się nią dzielić z fiskusem.

Karta kredytowa Visa Comfort

Wiesz już, co musisz zrobić, by otrzymać 200 zł premii. Nadeszła pora, by przyjrzeć się bliżej promowanej „kredytówce”:

Bank nie pobiera opłat za wydanie karty głównej i dodatkowej. Opłata miesięczna wynosi 9,50 zł, chyba że wykonasz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł.

Brać czy nie brać?

Przy promocjach związanych z kartami kredytowymi zawsze zalecamy rozsądek, gdyż korzystanie z pieniędzy banku jest bardzo przyjemne, ale potem nadchodzi dzień, w którym trzeba spłacić zobowiązanie. Dobrze, by nie oznaczał on niepotrzebnego stresu i zmartwień.

Tak więc przemyśl na spokojnie propozycję Santander Consumer Banku, może spójrz też na promocję innej „kredytówki” tego banku, z którą związany jest moneyback (przejrzyste porównanie obu kart znajdziesz tutaj), a potem podejmij decyzję.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Zyskaj 200 zł na dowolne zakupy”
  2. Tabela Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych Comfort

O banku Santander Consumer Bank

logo santander consumer bank

Santander Consumer Bank to instytucja specjalizująca w obszarze consumer finance, czyli kredytów dla klientów indywidualnych. Pod obecną nazwą bank działa w Polsce od 2006 r., natomiast w 2011 r. połączył się z AIG Bank Polska. Santander Consumer Polska należy do hiszpańskiej Grupy Santander, której częścią jest również Santader Bank Polska (dawne BZ WBK). Czytaj dalej…

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Nawet 350 zł premii za bezpłatne Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas Kody MCC, czyli tajemnice moneybacku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn