Odbierzesz 200 zł z kontem i 50 zł na zakupy w Biedronce

kobieta a bukietem warzyw


Odbierzesz 200 zł z kontem i 50 zł na zakupy w Biedronce
jeżeli założysz Konto 360° z kartą debetową Mastercard®, i spełnisz warunki promocji.

Obserwuj nas na:

Podstawowe informacje –
Odbierzesz 200 zł z kontem i 50 zł na zakupy

Nota prawna

Konto w promocji „Konto 360° z kartą debetową Mastercard” można założyć do 04.05.2021. Uczestnik promocji może uzyskać e-kod do wykorzystania na zakupy w sieci sklepów Biedronka o wartości 50 zł, jeśli do 04.05.2021 założy konto wraz z kartą debetową Mastercard oraz wyrazi zgody wymagane regulaminem promocji. Dodatkowo otrzyma 200 zł premii, jeżeli również zasili otwarte w czasie promocji Konto 360°/Konto 360° Student kwotą min. 1000 zł, wykona min. 1 transakcję kartą lub Blikiem w każdym z czterech kolejnych miesięcy wskazanych w regulaminie promocji i do 31.08.2021 aktywuje aplikację mobilną. W przypadku kont otwartych w procesie z wykorzystaniem usługi foto weryfikacji należy do 31.08.2021 potwierdzić swoją tożsamość i złożyć wzór podpisu w dowolnej placówce Banku. Szczegółowy opis warunków promocji zawiera Regulamin promocji „Konto 360° z kartą debetową Mastercard”link otwiera się w nowym oknie.

Załóż konto

Konto – Odbierzesz 200 zł z kontem i 50 zł na zakupy

Zwolnienie z opłat za prowadzenie Konta 360°, obsługę karty debetowej oraz wypłaty gotówki z bankomatów w przypadku min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu. Konto 360° Student jest prowadzone bezpłatnie dla osób w wieku 18–26 lat; zwolnienie z opłat za kartę oraz wypłaty z bankomatów przy min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu. Bezpłatne są przelewy krajowe w złotych (polecenie przelewu wewnętrznego i polecenie przelewu do innego banku krajowego) przez Millenet i aplikację mobilną. Wypłata gotówki z bankomatu w walucie obcej przeliczana jest na PLN, co wiąże się z dodatkową marżą określoną w cenniku usług dot. kart debetowych. Za wypłaty gotówki z bankomatów za granicą ich operatorzy mogą pobierać opłaty niezależne od Banku pod warunkiem poinformowania Posiadacza karty przed dokonaniem operacji. Opłata ta nie jest przychodem Banku Millennium S.A. Opłaty, oprocentowanie i inne szczegóły oferty zawarte są w cennikach usług dot. prowizji i opłat, kart debetowych, stóp procentowych oraz Płatności Mobilnych BLIK, a także w Regulaminie ogólnym świadczenia usług bankowych dla osób fizycznych w Banku Millennium S.A. oraz Regulaminie otwierania rachunków w Banku Millennium S.A. z wykorzystaniem foto weryfikacji tożsamości klienta. Powyższe dokumenty dostępne są w placówkach Banku oraz na www.bankmillennium.pl.

Załóż Konto 360° bez wychodzenia z domu

Na selfie

  1. Przygotuj telefon i dowód. Przygotuj telefon z dostępem do Internetu i dowód osobisty. W przeglądarce na telefonie wpisz bankmillennium.pl i z bocznego menu wybierz Załóż konto, a potem ścieżkę Online.
  2. Załóż Konto 360° bez wychodzenia z domu –Wypełnij wniosek i zrób zdjęcia. Uzupełnij dane, zrób zdjęcia dowodu oraz kilka zdjęć twarzy (na wprost, z pochyloną głową i z zamkniętymi oczami) – zgodnie z instrukcją.
  3. Załóż Konto 360° bez wychodzenia z domu –Korzystaj z konta. Po wysłaniu wniosku bank zweryfikuje Twoją tożsamość i aktywuje konto nawet w ciągu 15 minut.


Możesz także złożyć wniosek przez internet i podpisać umowę w wybranej przez siebie placówce
. Podczas wizyty w placówce aktywujemy Twoje konto i pokażemy, jak bankować online i korzystać z aplikacji mobilnej. Złóż wniosek.

Załóż konto

Inne propozycje banku

Kobieta pokazuje coś mężczyźnie w parku
KONTO 360. CZYTAJ DALEJ…
mężczyzna rozmawia z kobietą w banku
Spełnij warunki promocji i zyskaj nawet 500 zł premiiCZYTAJ DALEJ…
Finansowanie do 90% wartości nieruchomości, prowizja 0% , korzystny okres kredytowania – do 35 lat oraz akceptacja wielu różnych źródeł dochodu. CZYTAJ DALEJ…

O banku

logo banku millennium

Bank Millennium SA – bank komercyjny z siedzibą w Warszawie utworzony w 1989 roku jako Bank Inicjatyw Gospodarczych SA. W 2018 r. był 7. bankiem w Polsce pod względem wartości aktywów. CZYTAJ DALEJ…

Załóż konto

Źródło: strona banku Millennium

Drukuj
by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
mBiznes konto w mBanku z gwarancją braku opłat przez 2 lata NBP gotowy do konwersji kredytów walutowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn