PeoPay KIDS – konta, karta i aplikacja dla dzieci w wieku 6⁠-⁠13 lat!

konto dla dzieci

Pojawiła się wreszcie naprawdę długo wyczekiwana apka i dla dzieci i dla rodziców. Umożliwia ona nie tylko naukę dysponowania przez dziecko pieniędzmi, ale również naukę oszczędzania, która jest wręcz nieodzownym elementem edukacji ekonomicznej dziecka.

Co możesz zyskać dzięki PeoPay Kids

Bank oferuje 250 zł na start i 2% w skali roku dla Ciebie i dziecka przez 4 miesiące na kontach oszczędnościowych. To wszystko można uzyskać po spełnieniu kilku warunków o których jeszcze wspomnę w artykule. Kampanię prowadzi między innymi Zaradny Żuberek. Sam zobacz.

Konto

Jeśli już jesteś klientem banku:

Załóż dziecku Pakiet PeoPay KIDS w Panelu rodzica dostępnym w aplikacji PeoPay lub serwisie internetowym Pekao24 – ZALOGUJ SIĘ

Jeśli nie jesteś klientem banku:

Załóż konto na selfie dla siebie i załóż swojemu dziecku Pakiet PeoPay KIDS w Panelu rodzica.

ZAŁÓŻ KONTO ONLINE

250 zł na start

 • 100 zł otrzymasz za założenie Konta Przekorzystnego w aplikacji mobilnej PeoPay lub na tej stronie za pomocą selfie do 30.09.2020 r. oraz 100 zł za skuteczne polecenie do 31.12.2020 r. konta w programie „Polecam Przekorzystnie”.
 • Dla dziecka – 50 zł za zawarcie przez rodzica w imieniu dziecka do 31.10.2020 r. umowy o wszystkie produkty wchodzące w skład Pakietu PeoPay
 • 50 zł kieszonkowego dla dziecka – Nagrodę Bank wypłaci w terminie do 24 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki udziału w Promocji określone w Regulaminie.

2% na Koncie Oszczędnościowym

 • w skali roku przez 4 miesiące do 20 000 zł na Koncie Oszczędnościowym
 • w skali roku przez 4 miesiące do 3 000 zł na Koncie Mój Skarb

Okres Promocji trwa od 27 maja 2020 r. do 31 października 2020 r.

Promocje 2% w skali roku obowiązują:

 • do 30.09.2020 r. na Koncie Oszczędnościowym – przez 120 dni, do 20 tys. zł, dla klientów nowych lub z niskimi saldami rachunków,
 • oraz do 31.10.2020 r. na rachunku oszczędnościowym Mój Skarb – przez 120 dni, do 3 tys. zł, dla dzieci w wieku 6-12 lat, w których imieniu przedstawiciel ustawowy zawrze umowy o wszystkie produkty wchodzące w skład Pakietu PeoPay KIDS.

Weź udział w promocji

Warunki i zasady Promocji „2% na rachunku oszczędnościowym
Mój Skarb z PeoPay KIDS”

 1. Jeżeli chcesz skorzystać z Promocji musisz spełnić te warunki: w momencie przystąpienia do Promocji nie posiadać lub posiadać tylko jeden rachunek oszczędnościowy Mój Skarb w Banku.
 2. posiadać Konto w Banku.

Co znajdziesz w Pakiecie PeoPay KIDS?

PORTFEL

Konto Przekorzystne dla młodych z zerowymi opłatami za wszystko – do 26 r.ż.

 • 0 zł za prowadzanie rachunku płatniczego
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w kraju
 • 0 zł za krajowe polecenia przelewów

SKARBONKI

Sposób na oszczędzanie na rachunku Mój Skarb dla dzieci – do 18 r.ż.

Mój Skarb to rachunek oszczędnościowy, w ramach którego możesz swojemu dziecku założyć skarbonkę. Rachunek ten możesz otworzyć dziecku od dnia jego narodzin do 18. roku życia oczywiście jeśli Ty lub dziecko posiadacie konto osobiste w złotych. Co ciekawe oprocentowanie rachunku Mój Skarb jest wyższe niż na rachunku osobistym.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku oszczędnościowego
 • oprocentowanie zmienne i wyższe niż na koncie osobistym
 • możliwość założenia 2 rachunków oszczędnościowych jednemu dziecku.

PIERWSZA KARTA

KARTA

Twoje dziecko będzie mogło samodzielnie korzystać z karty w sklepach lub bankomatach. Wydawana jest do rachunku osobistego Konto Przekorzystne prowadzonego na rzecz osoby małoletniej i może służyć do dokonywania transakcji tylko w drobnych, bieżących sprawach życia codziennego. Karta PeoPay KIDS wydawana jest dzieciom od 6. do 13. roku życia.

LIMITY:

 • Ty ustalasz możliwości korzystania z karty przez Twoje dziecko – maksymalny limit 50 zł dziennie
 • w każdej chwili możesz zablokować i odblokować kartę i aplikację PeoPay KIDS w Panelu rodzica

W panelu rodzica to Ty masz pełną kontrolę nad finansami dziecka oraz brak opłat za wydanie i obsługę karty. Kartę dziecko wybiera spośród 6 atrakcyjnych wizerunków.

Panel rodzica to usługa bankowości elektronicznej Pekao24, dzięki której będziesz mógł np akceptować czynności zlecone przez dziecko w aplikacji PeoPay KIDS, zarządzać funkcjonalnościami PeoPay KIDS oraz Kartą PeoPay KIDS.

Panel jest dostępny wyłącznie dla osób pełnoletnich, które są użytkownikami Pekao24 w trybie aktywnym. Umożliwia on rodzicom dziecka zamieszczenie w PeoPay KIDS fotografii lub innych plików graficznych. Pamiętaj jednak, że zamieszczenie takich materiałów nie może naruszać praw osób trzecich, przepisów ani prawa powszechnie obowiązującego i następuje na odpowiedzialność użytkownika serwisu bankowości elektronicznej.

Weź udział w promocji

FAQ – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA znajdziesz w tym miejscu

Drukuj

O banku

Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna (Bank Pekao, Pekao, Pekao SA, dawniej PeKaO) – polski bank uniwersalny założony 17 marca 1929 r. jako państwowy bank komercyjny w formie spółki akcyjnej. Od 1998 notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W latach 1999–2017 kontrolowany przez UniCredit. 7 czerwca 2017 roku zarząd nad Bankiem przejęły spółki Powszechny Zakład Ubezpieczeń i Polski Fundusz Rozwoju, których kontrolne pakiety akcji posiada Skarb Państwa. Czytaj dalej…

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
PROMOCJA ZAKOŃCZONA! Premiuj z BNP Paribas! Aż 350 zł za korzystanie z Konta Otwartego na Ciebie Poduszka finansowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn