Promocja zakończona. Postaw na konto i zgarnij 350 zł od BNP Paribas

kobieta podlewa kwiaty

Postaw na konto i zgarnij 350 zł od BNP Paribas. Możesz uzyskać nawet 350 zł w gotówce w zamian za aktywne korzystanie z konta w okresie od marca do maja 2021 r. Szczegóły w Regulaminie akcji. Masz czas na wysyłanie wniosków do 28.02.2021 r. lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji.

Informacje – Postaw na konto i zgarnij 350 zł od BNP Paribas

Rejestracji w promocji „Postaw na konto” możesz dokonać od dnia 18.01.2021 r. do osiągnięcia 3000 rejestracji, jednak pamiętaj nie dłużej niż do dnia 28.02.2021 r.

Tu możesz sprawdzić Regulamin.

Aby móc uczestniczyć w Promocji „Postaw na konto” musisz być działającą jako konsument osobą fizyczną, będącą obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, posiadającą dowód osobisty, mieć ukończone 18 lat i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie Konta Osobistego nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz nie jesteś stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie tej umowy w ramach Promocji.

Krok pierwszy – Postaw na konto i zgarnij 350 zł od BNP Paribas

Zarejestruj się w promocji

Kliknij w ten link promocyjny i złóż wniosek o otwarcie Konta Osobistego z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej do 28.02.2021 r.

Krok drugi

Otwórz konto

Możesz to zrobić w aplikacji GOmobile lub przez Internet. Podpisz umowę oraz koniecznie nadaj PIN do karty do 14.03.2021 r.

strona banku

Jakie warunki należy spełnić, aby zyskać nawet 350 zł?

Warunek 1:

Wykonaj w marcu 2021 r. przynajmniej 2 Przelewy za pomocą Bankowości elektronicznej oraz otrzymaj Wpływy na łączną kwotę min. 500 zł.
Wtedy otrzymasz 100 zł w kwietniu 2021 r.

Warunek 2:

Postaraj się wykonać w kwietniu 2021 r. przynajmniej 6 Transakcji Kartą oraz otrzymać Wpływy na konto na łączną kwotę min. 1000 zł.
Wtedy otrzymasz 100 zł w maju 2021 r.

Warunek 3:

Wykonaj w maju 2021 r. przynajmniej 2 Przelewy za pomocą Bankowości elektronicznej, przynajmniej 6 Transakcji Kartą oraz otrzymaj Wpływy na swoje konto na łączną kwotę min. 1000 zł.
Wtedy w czerwcu 2021 r. otrzymasz 150 zł

Do 19 kwietnia 2021 r. laureaci Pierwszej nagrody otrzymają wiadomość mailową (z adresu postawnakonto.bnpparibasplus.pl) z instrukcją uzupełnienia numeru konta, na które bank wpłaci Wam nagrody.

napis weź udział w promocji

Wybierz sobie dowolną kartę

Karty (Karta Otwarta na Dzisiaj, Karta Otwarta na Świat i Karta Otwarta na eŚwiat) różnią się między sobą opłatami i posiadają odmienne udogodnienia.

Karta Otwarta na Dzisiaj

Dla ceniących ekonomiczne rozwiązania, którzy także często płacą gotówką

NAWET 0 ZŁ

opłaty miesięcznej za użytkowanie karty debetowej dla posiadacza pod warunkiem wykonania w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty jednej transakcji bezgotówkowej tą kartą, w innym wypadku opłata wyniesie 3 zł miesięcznie.

0 ZŁ

za wypłaty gotówki kartą z bankomatów w oddziałach BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz z bankomatów Planet Cash w Polsce.

0 ZŁ

za użytkowanie karty i wypłaty gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce jeśli nie ukończyłeś 26 roku życia.

Karta Otwarta na e-Świat

Dla aktywnych w sieci, którzy cenią bezpieczeństwo i darmowe wypłacanie środków

BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE

„Cyber pomoc”(szczegóły znajdują się na stronie https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/karty/karta-otwarta-na-eswiat). Chroni Cię ono od m.in. kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w internecie i utraty danych z dysku.

0 ZŁ ZA WYPŁATY GOTÓWKI

kartą z bankomatów w Polsce i za granicą. Brak opłat dotyczy bankomatów w Polsce oraz oraz za granicą w walucie EUR w krajach EOG, bankomatów Grupy BNP za granicą i w ramach Global Alliance za granicą. W przypadku wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów za granicą pobierana jest opłata w wysokości 10 zł.

UŻYTKOWANIE KARTY

debetowej za jedyne 6 zł miesięcznie.

Karta Otwarta na Świat

Dla kochających podróże.

160 WALUT

Płatności kartą za granicą w prawie 160 walutach bez dodatkowych kosztów przewalutowania. ( transakcje wykonane kartą Otwartą na Świat Mastercard są przeliczane na walutę rachunku (złoty) z zastosowaniem wyłącznie kursu przeliczenia waluty ustalonym przez organizację płatniczą Mastercard. Kurs jest udostępniany Bankowi przez ww. organizację i jest prezentowany na stronie internetowej Banku www.bnpparibas.pl. Rozliczenie transakcji następuje po kursie obowiązującym w dniu wykonania transakcji. Kurs przeliczenia waluty obcej – obowiązujący na dany dzień – jest prezentowany przez Bank od godziny 00.00 i obowiązuje dla wszystkich transakcji płatniczych wykonanych ww. kartą w tym dniu. Bank nie pobiera dodatkowych opłat za przewalutowanie.

BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE

,,Rezygnacja z Podróży” (szczegóły dotyczące ubezpieczenia znajdują się na stronie https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/karty/karta-otwarta-na-swiat).

Chroni ono Ciebie i 4 dodatkowe osoby przed ponoszeniem kosztów związanych z rezygnacją z wyjazdów.

UŻYTKOWANIE KARTY

debetowej za jedyne 10 zł miesięcznie.

napis weź udział w promocji

Otwórz konto – w czterech łatwych krokach – Postaw na konto i zgarnij 350 zł od BNP Paribas

cyfra 1 w kole

Kliknij w link do wniosku o otwarcie konta, wybierz sposób otwarcia konta Online a następnie pobierz aplikację mobilną GOmobile.

cyfra 02 w kole

Przygotuj dowód osobisty i kliknij w „Otwórz nowe konto” w aplikacji.

cyfra 3 w kole

Rozpocznij wnioskowanie o konto w aplikacji.

  1. Potwierdź swój numer telefonu otrzymanym kodem SMS.

2. Zeskanuj dowód osobisty oraz nagraj krótkie filmiki swojej twarzy, o pozytywnej weryfikacji tożsamości zostaniesz powiadomiony e-mailem i SMS-em.

3. Uzupełnij wymagane pola formularza i zatwierdź wniosek.

4. Podpisz umowę podpisem elektronicznym w postaci unikalnego kodu SMS – w systemie partnera Banku Autenti. Kartę do konta otrzymasz pocztą.

cyfra 04 w kole

Korzystaj z bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. Login do bankowości internetowej GOonline i bankowości mobilnej GOmobile odnajdziesz w Umowie o konto oraz w e-mailu z informacją o pozytywnej weryfikacji.

napis weź udział w promocji

Zakładanie konta przez Internet.

jak założyć konto przez internet
źródło: strona banku
Drukuj
Postaw na konto i zgarnij 350 zł od BNP Paribas

Inne propozycje od BNP Paribas

ANALIZA KONTA…
ANALIZA KONTA…

O banku

strona banku

BNP Paribas – grupa kapitałowa, a zarazem bank francuski powstały w 2000 roku z połączenia banków Banque Nationale de Paris (BNP) i Paribas. Jest to największy bank strefy euro pod względem kapitalizacji giełdowej. Siedzibą banku jest Paryż. Spółka wchodzi w skład indeksu CAC 40. CZYTAJ DALEJ…

Weź udział w promocji

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Konto przekorzystne w promocji do 400 zł premii! Cyfrowe euro powinno stać się rzeczywistością w ciągu 5 lat!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn