Promocja nieaktualna. Premia do 300 zł w promocji Zdobywaj z kontem.

kobieta biegnie

Premia do 300 zł w promocji Zdobywaj z kontem. Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas w promocji „Zdobywaj z kontem”! Możesz uzyskać nawet 300 zł w zamian za aktywne korzystanie z konta w kwietniu i maju 2021 r. (dwa etapy).

Obserwuj nas również na:

Ważne informacje – Premia do 300 zł w promocji Zdobywaj z kontem.

Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 17.04.2021 r. lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji. Szczegóły w Regulaminie akcji.

Nagrodami w promocji są nagroda pieniężna w wysokości 150 zł („ Pierwsza nagroda”) oraz nagroda pieniężna w wysokości 150 zł („ Druga nagroda”). Możesz zdobyć tylko jedną Pierwszą nagrodę oraz jedną Drugą nagrodę w łącznej wysokości 300 zł.

,,Promocja dotyczy osób fizycznych – konsumentów, obywateli Rzeczypospolitej Polskiej posiadających dowód osobisty, które ukończyły 18 lat i mają pełną zdolność do czynności prawnych, w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego w Promocji nie były posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku oraz nie są stroną Umowy ramowej w dniu składania wniosku o zawarcie tej umowy w ramach Promocji”.

Zarejestruj się w promocji >

Jak zdobyć nagrody?

Aby uzyskać nagrody należy łącznie spełniać warunki od następnego miesiąca po dokonaniu rejestracji:

I. W terminie od dnia 17.03.2021 r. do 17.04.2021 r. złożyć wniosek na tej stronie banku o zawarcie z BNP Paribas Bank Polska S.A. Umowy ramowej rachunków bankowych, Karty oraz elektronicznych kanałów dostępu w zakresie indywidualnego Konta Osobistego w planie taryfowym Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową Karta Otwarta na Dzisiaj albo Karta Otwarta na Świat albo Karta Otwarta na eŚwiat oraz dostępem do Bankowości elektronicznej w sposób określony w Regulaminie promocji „Zdobywaj z kontem” („Regulamin Promocji”) oraz do dnia 05.05.2021 r. zawrzeć Umowę ramową w zakresie objętym ww. wnioskiem i Nadać PIN do Karty;

2. W miesiącu następującym po miesiącu, w którym dokonałeś rejestracji w Promocji łącznie:

– wykonaj min. 1 Przelew za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacja mobilna GOmobile),

– wykonaj min. 3 Transakcje BLIK;

– otrzymaj wpływy na łączną kwotę min. 700 zł.

3. W celu uzyskania Drugiej nagrody należy łącznie:

I. Spełnić warunki do uzyskania Pierwszej nagrody;

II. W kolejnym miesiącu kalendarzowym łącznie:

– wykonaj min. 1 przelew za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacja mobilna GOmobile),

– wykonaj min. 3 transakcje BLIK;

– otrzymaj wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.

Drukuj

Zarejestruj się w promocji >

Wybierz dobrą kartę bo Paribas ma aż 3 do wyboru.

1.

My proponujemy Kartę Otwartą na Dzisiaj, z którą możesz się zapoznać szczegółowo w tym miejscu i chodzi tu przede wszystkim o to, że jest bezpłatna pod warunkiem wykonania w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty jednej transakcji bezgotówkowej tą kartą, w innym wypadku opłata wyniesie 3 zł miesięcznie.

Jest więc się nad czym zastanowić.

2.

Z kolei Karta Otwarta na Świat jest dla zupełnie innych użytkowników bo podróżników. Jest tak stworzona, aby przewalutowywanie za granicami Polski było bezpłatne na 160 walut.

UŻYTKOWANIE KARTY debetowej za jedyne 10 zł miesięcznie.

Bravo Paribas!

3.

Karta Otwarta na E-Świat jest przeznaczona dla aktywnych w sieci, którzy cenią bezpieczeństwo i darmowe wypłacanie środków

BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE

„Cyber pomoc”(szczegóły znajdują się na stronie https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/karty/karta-otwarta-na-eswiat). Chroni Cię ono od m.in. kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w internecie i utraty danych z dysku.

0 ZŁ ZA WYPŁATY GOTÓWKI

kartą z bankomatów w Polsce i za granicą. Brak opłat dotyczy bankomatów w Polsce oraz oraz za granicą w walucie EUR w krajach EOG, bankomatów Grupy BNP za granicą i w ramach Global Alliance za granicą. W przypadku wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów za granicą pobierana jest opłata w wysokości 10 zł.

UŻYTKOWANIE KARTY- jedyne 6 zł miesięcznie.

Zarejestruj się w promocji >

Drukuj

Inne propozycje od BNP Paribas

ANALIZA KONTA …
ANALIZA KONTA…
ANALIZA KONTA…
ANALIZA KONTA…

Jeśli Spodobał Ci się ten wpis niechaj premię zgarną też Twoi znajomi udostępnij nas na:

Dokumenty

Regulamin akcji

O banku

strona banku

BNP Paribas – grupa kapitałowa, a zarazem bank francuski powstały w 2000 roku z połączenia banków Banque Nationale de Paris (BNP) i Paribas. Jest to największy bank strefy euro pod względem kapitalizacji giełdowej. Siedzibą banku jest Paryż. Spółka wchodzi w skład indeksu CAC 40. CZYTAJ DALEJ…

Zarejestruj się w promocji >

Drukuj

ŹRÓDŁO: strona banku BNP PARIBAS

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Zgarnij 300 zł do Allegro w BNP Paribas Promocja nieaktualna. 960 zł za Konto Jakże Osobiste. Bankuj i zyskuj z kontem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn