Promocja zakończona. Konto otwarte na Ciebie czyli Premia w zasięgu ręki 350 zł BNP Paribas

mężczyzna odwrócony tyłem coś czyta

Premia w zasięgu ręki. BNP PARIBAS ponownie przygotował dla nas promocję i tym razem można zdobyć aż 350 zł w bonach na Allegro.

Rejestracji w promocji „ Premia w zasięgu ręki” możesz dokonać do osiągnięcia 3000 rejestracji, jednak pamiętaj, że nie dłużej niż do dnia 11.10.2020 r. Im prędzej to zrobisz, tym większą będziesz mieć szansę na zdobycie nagrody.

Kto może wziąć udział w promocji Premia w zasięgu ręki

Uczestnikiem Promocji „Premia Premia w zasięgu ręki” może zostać osoba fizyczna, będąca obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, posiadająca dowód osobisty, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych i która w okresie 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie Konta Osobistego nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz nie jest stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie tej umowy w ramach Promocji.

Jak przystąpić do promocji ,,Premia w zasięgu ręki”

Wystarczy, że klikniesz w link promocyjny znajdujące się poniżej i złożysz wniosek o przystąpienie do promocji a potem Otworzysz wybrane Konto Osobiste ,,Konto otwarte na Dzisiaj lub Konto otwarte na eświat lub Konto otwarte na świat z wybraną Kartą (patrz poniżej -wybór karty) z dostępem do Bankowości elektronicznej i zrobisz to przez Internet np, Gomobile( pamiętaj, że rejestracja trwa do 11.10.2020 r.) oraz nadasz PIN do karty do 25.10.2020 r.

Zarejestruj się w promocji

3 kroki, aby otrzymać 350 zł.

1. W celu uzyskania Pierwszej nagrody o wartości 50 zł w formie E-kodu Allegro musisz łącznie:

I. Zgłosić się w Promocji prawidłowo wypełniając formularz rejestracyjny znajdujący się na tej stronie , w tym złożyć oświadczenia wymagane do wzięcia udziału i przeprowadzenia Promocji, w okresie od dnia 28.09.2020 r. do osiągnięcia liczby 3000 Rejestracji w Promocji, lecz nie dłużej niż do dnia 11.10.2020 r.;

II. W terminie od dnia 28.09.2020 r. do 11.10.2020 r. złóż wniosek o zawarcie z BNP Paribas Bank Polska S.A. („Bank”) Umowy ramowej w zakresie indywidualnego Konta Osobistego w planie taryfowym Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową Karta Otwarta na Dzisiaj albo Karta Otwarta na Świat albo Karta Otwarta na eŚwiat oraz dostępem do Bankowości elektronicznej („Konto Osobiste”) w sposób określony w Regulaminie promocji „Premia w zasięgu ręki” („Regulamin Promocji”) oraz do dnia 25.10.2020 r. zawrzeć Umowę ramową w zakresie objętym ww. wnioskiem i Nadać PIN do Karty;

III. W październiku 2020 r. wykonaj min. 1 Przelew (GOonline lub Aplikacją Mobilną GOmobile).

2. W celu uzyskania Drugiej nagrody o wartości 250 zł w formie E-kodów Allegro należy łącznie:

I. Spełnić warunki do uzyskania Pierwszej nagrody;

II. W każdym z miesięcy listopad – grudzień 2020 r. wykonać min. 3 Przelewy (GOonline lub Aplikacją Mobilną GOmobile), min. 5 Transakcji bezgotówkowych Kartą oraz otrzymać Wpływy na łączną kwotę min. 500 zł.

3. W celu uzyskania Nagrody dodatkowej o wartości 50 zł w formie E-kodu Allegro należy łącznie:

I. Spełnić warunki do uzyskania Drugiej nagrody;

II. Być posiadaczem Konta Osobistego otwartego w ramach niniejszej promocji wraz z Kartą oraz dostępem do Bankowości elektronicznej na dzień 28 lutego 2021 r.

Zarejestruj się w promocji

3 karty do wyboru

Karta Otwarta na Dzisiaj

zdjecie_karty
strona banku

0 ZŁ

opłaty miesięcznej za użytkowanie karty debetowej pod warunkiem jednej w ciągu miesiąca transakcji bezgotówkowej tą kartą w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł

0 ZŁ

za wypłaty gotówki kartą z bankomatów w oddziałach BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz z bankomatów Planet Cash w Polsce.

0 ZŁ

za użytkowanie karty i wypłaty gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce jeśli nie ukończyłeś 26 roku życia.


Karta Otwarta na e-Świat

zdjecie_karty
strona banku

BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE

„Cyber pomoc”. Chroni Cię ono od m.in. kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w internecie i utraty danych z dysku.

0 ZŁ ZA WYPŁATY GOTÓWKI

kartą z bankomatów w Polsce i za granicą

UŻYTKOWANIE KARTY

debetowej za jedyne 6 zł miesięcznie

Karta Otwarta na Świat
1 miejsce w Rankingu money.pl Kont dla podróżujących

zdjecie_karty
strona banku

160 WALUT

płatności kartą za granicą w prawie 160 walutach bez dodatkowych kosztów przewalutowania.3

BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE

„Rezygnacja z podróży”4 Chroni ono Ciebie i 4 dodatkowe osoby przed ponoszeniem kosztów związanych z rezygnacją z wyjazdów.

UŻYTKOWANIE KARTY

debetowej za jedyne 10 zł miesięcznie.

3Transakcje dokonane Kartą Otwartą na Świat Mastercard są przeliczane na walutę rachunku (złoty) z zastosowaniem wyłącznie kursu przeliczenia waluty ustalonym przez organizację płatniczą Mastercard. Kurs jest udostępniany Bankowi przez ww. organizację i jest prezentowany na stronie internetowej Banku www.bnpparibas.pl. Rozliczenie transakcji następuje po kursie obowiązującym w dniu wykonania transakcji. Kurs przeliczenia waluty obcej – obowiązujący na dany dzień – jest prezentowany przez Bank od godziny 00.00 i obowiązuje dla wszystkich transakcji płatniczych wykonanych ww. kartą w tym dniu. Bank nie pobiera dodatkowych opłat za przewalutowanie.

4Szczegóły dotyczące ubezpieczenia „Rezygnacja z Podróży” znajdziecie na stronie https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/karty/karta-otwarta-na-swiat

Do 25 listopada 2020 r. laureaci Pierwszej nagrody otrzymają wiadomość mailową (z adresu wzasiegureki.bnpparibasplus.pl) informacją o zdobyciu nagrody.

Dokumenty: https://wzasiegureki.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf

Zarejestruj się w promocji

O banku

BNP Paribas – grupa kapitałowa, a zarazem bank francuski powstały w 2000 roku z połączenia banków Banque Nationale de Paris (BNP) i Paribas. Jest to największy bank strefy euro pod względem kapitalizacji giełdowej. Siedzibą banku jest Paryż. Spółka wchodzi w skład indeksu CAC 40. CZYTAJ DALEJ…

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
„Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” 200 zł od Santander + 50 zł za polecenie konta i 1% na lokacie + do 300 zł zwrotu za rachunki rocznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn