Premia w wysokości 960 zł za założenie konta

kobieta czyta coś w telefonie komórkowym i jest radosna

Premia w wysokości 960 zł za założenie konta. Taka kwota już dawno nie była dostępna w promocji bankowej. Można ją zgarnąć, jeśli jest się nowym klientem Alior Banku, założy Konto Jakże Osobiste i spełni dodatkowe warunki

Alior Bank przygotował dla nowych klientów prawdziwą gratkę – promocję, w której można zgarnąć 720 zł. Moneyback dostępny przy koncie pozwoli zwiększyć bonus do 960 zł. O taką sumę trzeba starać się przez okrągły rok.

Aby cieszyć się miesięcznymi bonusami, konieczne będzie spełnienie kilku warunków. Wśród nich nie brakuje dokonywania płatności kartą i przez telefon czy zapewnienia wpływów. Do tych typowych, standardowych wymogów dołączają także rzadziej spotykane jak np. posiadanie produktu kredytowego.

Warunki promocji i kalendarium – Premia w wysokości 960 zł za założenie konta.

Warunki dodatkowe to nieodłączna część każdej promocji bankowej. W przypadku oferty Alior Banku należy na nie zwrócić szczególną uwagę – bank dzieli nagrodę na kilka części i każda z nich objęta jest innymi wymogami.

Regulamin promocji „Bankuj i zyskuj z kontem”
Data / TerminSzczegóły
do 31 maja 2021 r.*złożenie kompletnego wniosku o Konto Jakże Osobiste z kartą, wyrażenie zgód marketingowych
w ciągu 30 dni od złożenia wnioskupodpisanie umowy o Konto Jakże Osobiste z kartą
w każdym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym otwarto ROR (x12)zapewnienie wpływów na konto w wysokości min. 1500 zł,wykonanie płatności kartą na kwotę min. 300 zł łącznie,zalogowanie się do aplikacji mobilnejDotyczy nagrody I stopnia w wysokości 20 zł (maks. 12 nagród)zrealizowanie warunków dotyczących nagrody I stopnia, wykonanie min. jednej transakcji w aplikacji mobilnej w ramach usługi Bilety i parkingi i/lub Płatność za autostrady Dotyczy nagrody II stopnia w wysokości wykonanych transakcji w aplikacji w ramach wspomnianych usług – do 20 zł (maks. 12 nagród)zrealizowanie warunków dotyczących nagrody I stopnia,posiadanie ostatniego dnia miesiąca produktu kredytowego z nieprzeterminowanym zadłużeniem Dotyczy nagrody III stopnia w wysokości 20 zł (maks. 12 nagród)
w każdym miesiącu po spełnieniu warunków danej nagrody (x12)wypłata danej nagrody na konto osobiste uczestnika promocji
*Bank zastrzega, że może zakończyć promocję przed podanym pierwotnie czasem.Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie regulaminu promocji

Promocja „Bankuj i zyskuj z kontem” jest zarezerwowana tylko dla nowych klientów. Według regulaminu są to osoby, które w ciągu dwóch lat od złożenia wniosku o Konto Jakże Osobiste nie były posiadaczami lub współposiadaczami jakiegokolwiek konta osobistego w banku (również w T-Mobile Usługi Bankowe), rachunku walutowego czy Karty Kibica.

Jeśli zainteresowany może uznać powyższy warunek za spełniony, nie stoi nic na przeszkodzie, żeby złożyć wniosek o ROR. Tutaj także bank stawia pewne ograniczenia – zawnioskować o konto w ramach promocji można przez stronę internetową banku, bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną.

Do dnia przekazania nagrody klient nie może wycofać zgód marketingowych oraz odstąpić od umów zarówno o konto, jak i kartę debetową. Pozostałe informacje na temat promocji są dostępne w regulaminie.

Suma nagród w ramach promocji „Bankuj i zyskuj z kontem” wynosi 720 zł. „Brakujące” 240 zł to możliwy do uzyskania moneyback dostępny w ramach korzyści przysługujących posiadaczom Konta Jakże Osobistego. Klienci, którzy ją włączą, będą otrzymywać zwrot w wysokości 1% dokonanych płatności mobilnych. Maksymalny zwrot w danym miesiącu to 20 zł. W ciągu roku można uzbierać właśnie 240 zł.

Co jeszcze warto wiedzieć o Koncie Jakże Osobistym?

Mimo że bank posiada w ofercie dwa rachunki dla klientów indywidualnych – Konto Jakże Osobiste i Konto Internetowe, to zdecydowanie chętniej promuje pierwszy z nich. Promocja „Bankuj i zyskuj z kontem” nie jest wyjątkiem. Od września 2017 r., kiedy to został wprowadzony do oferty, stał się podstawowym rachunkiem banku. W przypadku tego konta najważniejsze opłaty to:

  • prowadzenie konta – od 0 do 10 zł miesięcznie (brak opłaty obowiązuje klientów, którzy nie ukończyli 26 lat lub zapewnili na rachunek wpływ w wysokości co najmniej 1500 zł w danym miesiącu),
  • obsługa karty debetowej –  0 do 5 zł miesięcznie (brak opłaty obowiązuje klientów, którzy zrealizowali kartą transakcje na kwotę min. 300 zł w danym miesiącu),
  • wypłata z bankomatu własnego –  0 zł,
  • wypłata z bankomatu obcego w Polsce – od 0 do 2,50 zł (brak opłaty pod warunkiem wyboru odpowiedniej korzyści do konta),
  • zwykłe przelewy internetowe – 0 zł.

Więcej informacji na temat rachunku można przeczytać w artykule „Konto Jakże Osobiste w Alior Banku – warunki prowadzenia rachunku”

Cechą szczególną Konta Jakże Osobistego jest możliwość wyboru dwóch darmowych korzyści. Jedna z nich została już wspomniana wyżej – to moneyback za płatności mobilne. Korzyści można na bieżąco zmieniać w bankowości elektronicznej. Chętni mogą włączyć więcej niż dwie usługi dodatkowe, ale za każdą kolejną trzeba będzie zapłacić 3,50 zł. Bank obsługuje wszystkie najpopularniejsze formy płatności mobilnych (Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay oraz BLIK).

Czy skorzystanie z promocji się opłaca?

Najnowsza oferta Alior Banku ma trudny do odparcia argument – wysokość premii. 720 zł powiększone o 240 zł moneybacku to maksymalny bonus, który po spełnieniu warunków dodatkowych można zgarnąć w ciągu 12 miesięcy. Taka kwota nie gościła już dawno wśród promocji bankowych.

Do plusów oferty można również zaliczyć proste warunki dodatkowe obowiązujące w przypadku nagrody I stopnia – to częściowo warunki uprawniające do otrzymania zwolnienia z opłaty za korzystanie z konta i karty debetowej. Z oferty mogą skorzystać posiadacze innych produktów banku (np. konta oszczędnościowego, lokaty, kredytu gotówkowego). Niektóre banki po niespełnieniu warunków w jednym z miesięcy, zamykają niejako promocję. Za takie potknięcie uczestnik promocji zapłaci jedynie brakiem premii za dany miesiąc – w kolejnym może ponownie ubiegać się o bonus.

Podzielenie premii na kilkanaście miesięcy może być odebrane jednak odebrane także jako wada – o całkowity bonus jest zdecydowanie trudniej w szczególności, jeśli wziąć pod uwagę skomplikowane warunki – wśród nich dokonywanie płatności za bilety, parkingi lub autostrady oraz posiadanie produktu kredytowego. Utrudnieniem dla byłych klientów może być także dość długi okres karencji.

Źródło: Bankier.pl

by
Dziennikarka z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Previous Post Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other.

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn

Najnowsze posty

tata z córką oglądają coś w tablecie
100 zł na Allegro i Allegro Smart na rok za mKonto Intensive
No comments
kobieta czyta coś w smartfonie
Konto przekorzystne w promocji do 400 zł premii!
No comments
Marząca kobieta
2000 zł za konto Citigold od City handlowy!
No comments
mężczyzna robi zdjęcie
Promocja zakończona. 250 zł + 5000 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas
No comments
PARA MŁODA W SWOIM NOWYM MIESZKANIU
Promocja zakończona. Konkurs dla klientów Alior Banku! Do wygrania urządzenia kuchenne Thermomix (o wartości 5495 zł) i 500 zł do wydania w sklepach IKEA
No comments
młoda kobieta czyta cos w smartfonie
Aktywność się opłaca. Otwórz konto i zyskaj premię do 150 zł. Program Polecam Bank.
No comments
młoda para czyta coś w laptopie
200 zł od Santander + 50 zł za polecenie konta i 1% na lokacie + do 300 zł zwrotu za rachunki rocznie.
No comments
mężczyzna odwrócony tyłem coś czyta
Promocja zakończona. Konto otwarte na Ciebie czyli Premia w zasięgu ręki 350 zł BNP Paribas
No comments
rodzina i napis 500+
Oszczędzamy z 500+
No comments
KONTO Z LWEM MOBI I DIRECT KOBIETA NAKŁADA GAŁKI LODÓW NA WAFEL
Konto z Lwem
No comments
napis 720 zł na tle drogi w górach
Promocja zakończona. Darmowa pożyczka do 5000 zł za darmo od Citi Handlowy i 720 zł premii moneyback z bezpłatną kartą kredytową Citibank BP Motokarta
No comments
mama przytula swoją córkę która wybiera sie poo wakacjachh do szkoła promocja 400 zł na allegro (bon)
Promocja zakończona. Konto otwarte na Ciebie w BNP Paribas aż 400 zł premii
No comments
smartfon
Smartfon LG K30 od Citibanku za wyrobienie karty kredytowej
2 komentarze
AliExpress
Dołącz do AliExpress i zyskaj rabaty za rejestrację
No comments
napis ing bank śląski
ING Bank Śląski
No comments
pies wystawia głowę z samochodu
Millennium 200 zł Konto ,,Poczuj swobodę i zyskaj”Oferta nieaktualna
No comments
napis w kolorowym kole 2,5%
Nest Lokata Witaj 2,5 %
No comments
para studentów
Konto PKO od 18 do 26 roku życia
No comments
kolorowe nożyczki
Ranking lokat kwartalnych
No comments
mężczyzna stoi w parku trzyma telefon obok napis promocji
Promocja zakończona sprawdź nową :250 zł na start za konto osobiste + 300 zł zwrotu za rachunki i 2% na lokacie.
No comments
reklama konta
Nawet 500 zł za otwarcie konta, płatności mobilne i kartą
No comments
T.Harv Eker
Podstawy zarządzania pieniędzmi Jars
No comments
kobieta nakłada na wafel gałki lodów
160 zł od ING
No comments
grillujący mężczyzna
Zakupy na majówkę z bonusami do 350 zł
No comments
kobieta czyta coś w telefonie komórkowym i jest radosna
Premia w wysokości 960 zł za założenie konta
No comments
kobieta ppokazuje mężczyźnie wykresy w laptopie
NAJLEPSZE POŻYCZKI POZABANKOWE PRZEZ INTERNET, DECYZJE W 15 MINUT!!!
No comments
kobieta czyta książkę leżąc na hamaku
Prezenty za eKonto i mKonto Intensive
No comments