Konto Otwarte na Ciebie w promocji Premia z Żabką z premią do 290 zł

rodzina

Premia z Żabką. Konto Otwarte na Ciebie w promocji Premia z Żabką. Klient może uzyskać nawet 290 zł, w tym 250 zł w gotówce, w zamian za aktywne korzystanie z konta w okresie od kwietnia do czerwca 2021 r. Szczegóły w Regulaminie akcji. Czas na wysyłanie wniosków do 31.03.2021 r. lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji.

Info – Premia z Żabką

Rejestracji w promocji „Premia z Żabką” można dokonać od dnia 17.02.2021 r. do osiągnięcia 3000 rejestracji, jednak pamiętaj, że nie dłużej niż do dnia 31.03.2021 r.

Uczestnikiem Promocji „Premia z Żabką” może zostać działająca jako konsument osoba fizyczna, będąca obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, posiadająca dowód osobisty, która ukończyła 18 lat i ma pełną zdolność do czynności prawnych i która w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie Konta Osobistego nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz nie jest stroną Umowy ramowej w dniu składania wniosku o zawarcie tej umowy w ramach Promocji

Weź udział w promocji >

Jak otrzymać nawet 290 zł?

Trzy proste kroki

  1. W kwietniu 2021 r. zrób co najmniej 1 Przelew (GOonline lub aplikacją mobilną GOmobile) oraz otrzymaj wpływy na konto w łącznej kwocie min. 500 zł wtedy w maju 2021 r. otrzymasz 50 zł oraz e-bon do Żabki o wartości 20 zł.

2. W maju 2021 r. zrób Transakcje Blik na łączną kwotę min. 200 zł oraz otrzymaj Wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł wtedy w czerwcu 2021 r. otrzymasz 100 zł.

3. W czerwcu 2021 r. zrób Transakcje Blik na łączną kwotę min. 300 zł oraz otrzymaj Wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł. wtedy w lipcu 2021 r. otrzymasz 100 zł oraz e-bon do Żabki o wartości 20 zł.

Do 18 maja 2021 r. Laureaci pierwszej nagrody otrzymają wiadomość mailową (z adresu premiazzabka@bnpparibasplus.pl) z instrukcją uzupełnienia numeru rachunku, na który bank prześle nagrody pieniężne a E-bony zostaną przekazane na numer telefonu , który podałeś w formularzu rejestracyjnym.

print-me]

Weź udział w promocji >

Wybierz sobie dowolną kartę

Karty (Karta Otwarta na Dzisiaj, Karta Otwarta na Świat i Karta Otwarta na eŚwiat) różnią się między sobą opłatami i posiadają odmienne udogodnienia.

Karta Otwarta na Dzisiaj

Dla ceniących ekonomiczne rozwiązania, którzy także często płacą gotówką

NAWET 0 ZŁ

opłaty miesięcznej za użytkowanie karty debetowej dla posiadacza pod warunkiem wykonania w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty jednej transakcji bezgotówkowej tą kartą, w innym wypadku opłata wyniesie 3 zł miesięcznie.

0 ZŁ

za wypłaty gotówki kartą z bankomatów w oddziałach BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz z bankomatów Planet Cash w Polsce.

0 ZŁ

za użytkowanie karty i wypłaty gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce jeśli nie ukończyłeś 26 roku życia.

Karta Otwarta na e-Świat

Dla aktywnych w sieci, którzy cenią bezpieczeństwo i darmowe wypłacanie środków

BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE

„Cyber pomoc”(szczegóły znajdują się na stronie https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/karty/karta-otwarta-na-eswiat). Chroni Cię ono od m.in. kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w internecie i utraty danych z dysku.

0 ZŁ ZA WYPŁATY GOTÓWKI

kartą z bankomatów w Polsce i za granicą. Brak opłat dotyczy bankomatów w Polsce oraz oraz za granicą w walucie EUR w krajach EOG, bankomatów Grupy BNP za granicą i w ramach Global Alliance za granicą. W przypadku wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów za granicą pobierana jest opłata w wysokości 10 zł.

UŻYTKOWANIE KARTY

debetowej za jedyne 6 zł miesięcznie.

Karta Otwarta na Świat

Dla kochających podróże.

160 WALUT

Płatności kartą za granicą w prawie 160 walutach bez dodatkowych kosztów przewalutowania. ( transakcje wykonane kartą Otwartą na Świat Mastercard są przeliczane na walutę rachunku (złoty) z zastosowaniem wyłącznie kursu przeliczenia waluty ustalonym przez organizację płatniczą Mastercard. Kurs jest udostępniany Bankowi przez ww. organizację i jest prezentowany na stronie internetowej Banku www.bnpparibas.pl. Rozliczenie transakcji następuje po kursie obowiązującym w dniu wykonania transakcji. Kurs przeliczenia waluty obcej – obowiązujący na dany dzień – jest prezentowany przez Bank od godziny 00.00 i obowiązuje dla wszystkich transakcji płatniczych wykonanych ww. kartą w tym dniu. Bank nie pobiera dodatkowych opłat za przewalutowanie.

BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE

,,Rezygnacja z Podróży” (szczegóły dotyczące ubezpieczenia znajdują się na stronie https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/karty/karta-otwarta-na-swiat).

Chroni ono Ciebie i 4 dodatkowe osoby przed ponoszeniem kosztów związanych z rezygnacją z wyjazdów.

UŻYTKOWANIE KARTY

debetowej za jedyne 10 zł miesięcznie.

Weź udział w promocji >

Otwórz konto – w czterech łatwych krokach

cyfra 1 w kole

Kliknij w link do wniosku o otwarcie konta, wybierz sposób otwarcia konta Online a następnie pobierz aplikację mobilną GOmobile.

cyfra 02 w kole

Przygotuj dowód osobisty i kliknij w „Otwórz nowe konto” w aplikacji.

cyfra 3 w kole

Rozpocznij wnioskowanie o konto w aplikacji.

  1. Potwierdź swój numer telefonu otrzymanym kodem SMS.

2. Zeskanuj dowód osobisty oraz nagraj krótkie filmiki swojej twarzy, o pozytywnej weryfikacji tożsamości zostaniesz powiadomiony e-mailem i SMS-em.

3. Uzupełnij wymagane pola formularza i zatwierdź wniosek.

4. Podpisz umowę podpisem elektronicznym w postaci unikalnego kodu SMS – w systemie partnera Banku Autenti. Kartę do konta otrzymasz pocztą.

cyfra 04 w kole

Korzystaj z bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. Login do bankowości internetowej GOonline i bankowości mobilnej GOmobile odnajdziesz w Umowie o konto oraz w e-mailu z informacją o pozytywnej weryfikacji.

Weź udział w promocji >

Zakładanie konta przez Internet.

jak założyć konto przez internet
źródło: strona banku

Weź udział w promocji >

Inne propozycje od BNP Paribas

ANALIZA KONTA…
ANALIZA KONTA…

O banku

strona banku

BNP Paribas – grupa kapitałowa, a zarazem bank francuski powstały w 2000 roku z połączenia banków Banque Nationale de Paris (BNP) i Paribas. Jest to największy bank strefy euro pod względem kapitalizacji giełdowej. Siedzibą banku jest Paryż. Spółka wchodzi w skład indeksu CAC 40. CZYTAJ DALEJ…

Drukuj

Weź udział w promocji >

Źródło: strona banku BNP PARIBAS

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Zyskaj 1200 zł rocznie płacąc kartą kredytową! BNP Paribas i Konto Samodzielniaka dla dzieci już od 1. roku życia

Comments

  1. Pingback: Zdobywaj Z Kontem Z Premią Do 300 Zł > Moje Konto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn