Promocja zakończona. Promocja Razem w karnawale

klown

Promocja Razem w karnawale:

  1. załóż konto z kartą
  2. korzystaj aktywnie
  3. spełnij warunki promocji i odbierz 250 zł

Informacje ogólne – Promocja Razem w karnawale

Nagrodami w promocji są: nagroda pieniężna w wysokości 100 zł („Pierwsza nagroda”) oraz nagroda pieniężna w wysokości 150 zł („Druga nagroda”). Każdy Uczestnik może zdobyć tylko jedną Pierwszą nagrodę oraz jedną Drugą nagrodę w łącznej wysokości 250 zł.

Promocja Razem w karnawale organizowana jest dla nowych klientów BNP Paribas Bank Polska S.A. przez Hagen Sp. z o.o. – trwa do osiągnięcia 3000 Rejestracji w Promocji, lecz nie dłużej niż do 31.01.2021 r. o czym należy pamiętać.

Weź udział w promocji

Jak zdobyć nagrody – Promocja Razem w karnawale

1. W celu uzyskania Pierwszej nagrody pieniężnej należy łącznie:

I. Dokonać zgłoszenia w Promocji poprzez prawidłowe i pełne wypełnienie i przesłanie Formularza rejestracyjnego znajdującego się na stronie razemwkarnawale.bnpparibasplus.pl, w tym złożyć oświadczenia wymagane do wzięcia udziału i przeprowadzenia Promocji, w okresie od dnia 04.01.2021 r. do osiągnięcia liczby 3000 Rejestracji w Promocji, lecz nie dłużej niż do dnia 31.01.2021 r.;

II. W terminie od dnia 4.01.2021 r. do 31.01.2021 r. złożyć wniosek o zawarcie z BNP Paribas Bank Polska S.A. („Bank”) Umowy ramowej rachunków bankowych, Karty oraz elektronicznych kanałów dostępu („Umowa ramowa”) w zakresie indywidualnego Konta Osobistego w planie taryfowym Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową Karta Otwarta na Dzisiaj albo Karta Otwarta na Świat albo Karta Otwarta na eŚwiat oraz dostępem do Bankowości elektronicznej („Konto Osobiste”) w sposób określony w Regulaminie promocji „Razem w karnawale” („Regulamin Promocji”) oraz do dnia 14.02.2021 r. zawrzeć Umowę ramową w zakresie objętym ww. wnioskiem i Nadać PIN do Karty;

III. w lutym 2021 r. łącznie:

– wykonać min. 1 Przelew za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacja mobilna GOmobile),

– wykonać min. 3 Transakcje bezgotówkowe Kartą.

2. W celu uzyskania Drugiej nagrody należy łącznie:

I. Spełnić warunki do uzyskania Pierwszej nagrody;

II. w marcu 2021 r. łącznie:

– wykonać min. 1 Przelew za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacja mobilna GOmobile),

– wykonać min. 3 Transakcje bezgotówkowe Kartą,

– otrzymać Wpływ/y na łączną kwotę min. 500 zł.

Weź udział w promocji

Karty – Promocja Razem w karnawale

Wyjątkowym rozwiązaniem również jest możliwość wyboru jednej spośród 3 kart debetowych. Poszczególne karty (Karta Otwarta na Dzisiaj, Karta Otwarta na Świat i Karta Otwarta na eŚwiat) różnią się między sobą opłatami i posiadają odmienne udogodnienia.

Karta Otwarta na Dzisiaj

Dla ceniących ekonomiczne rozwiązania, którzy także często płacą gotówką

NAWET 0 ZŁ

opłaty miesięcznej za użytkowanie karty debetowej dla posiadacza pod warunkiem wykonania w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty jednej transakcji bezgotówkowej tą kartą, w innym wypadku opłata wyniesie 3 zł miesięcznie.

0 ZŁ

za wypłaty gotówki kartą z bankomatów w oddziałach BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz z bankomatów Planet Cash w Polsce.

0 ZŁ

za użytkowanie karty i wypłaty gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce jeśli nie ukończyłeś 26 roku życia.

Karta Otwarta na e-Świat

Dla aktywnych w sieci, którzy cenią bezpieczeństwo i darmowe wypłacanie środków

BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE

„Cyber pomoc”(szczegóły znajdują się na stronie https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/karty/karta-otwarta-na-eswiat). Chroni Cię ono od m.in. kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w internecie i utraty danych z dysku.

0 ZŁ ZA WYPŁATY GOTÓWKI

kartą z bankomatów w Polsce i za granicą. Brak opłat dotyczy bankomatów w Polsce oraz oraz za granicą w walucie EUR w krajach EOG, bankomatów Grupy BNP za granicą i w ramach Global Alliance za granicą. W przypadku wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów za granicą pobierana jest opłata w wysokości 10 zł.

UŻYTKOWANIE KARTY

debetowej za jedyne 6 zł miesięcznie.

Karta Otwarta na Świat

Dla kochających podróże.

160 WALUT

Płatności kartą za granicą w prawie 160 walutach bez dodatkowych kosztów przewalutowania. ( transakcje wykonane kartą Otwartą na Świat Mastercard są przeliczane na walutę rachunku (złoty) z zastosowaniem wyłącznie kursu przeliczenia waluty ustalonym przez organizację płatniczą Mastercard. Kurs jest udostępniany Bankowi przez ww. organizację i jest prezentowany na stronie internetowej Banku www.bnpparibas.pl. Rozliczenie transakcji następuje po kursie obowiązującym w dniu wykonania transakcji. Kurs przeliczenia waluty obcej – obowiązujący na dany dzień – jest prezentowany przez Bank od godziny 00.00 i obowiązuje dla wszystkich transakcji płatniczych wykonanych ww. kartą w tym dniu. Bank nie pobiera dodatkowych opłat za przewalutowanie.

BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE

,,Rezygnacja z Podróży” (szczegóły dotyczące ubezpieczenia znajdują się na stronie https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/karty/karta-otwarta-na-swiat).

Chroni ono Ciebie i 4 dodatkowe osoby przed ponoszeniem kosztów związanych z rezygnacją z wyjazdów.

UŻYTKOWANIE KARTY

debetowej za jedyne 10 zł miesięcznie.

Weź udział w promocji

Otwórz konto nowocześnie – zrób to przez aplikację GOmobile w czterech łatwych krokach

cyfra 1 w kole

Kliknij w link do wniosku o otwarcie konta, wybierz sposób otwarcia konta Online a następnie pobierz aplikację mobilną GOmobile.

cyfra 02 w kole

Przygotuj dowód osobisty i kliknij w „Otwórz nowe konto” w aplikacji.

cyfra 3 w kole

Rozpocznij wnioskowanie o konto w aplikacji.

  1. Potwierdź swój numer telefonu otrzymanym kodem SMS.

2. Zeskanuj dowód osobisty oraz nagraj krótkie filmiki swojej twarzy, o pozytywnej weryfikacji tożsamości zostaniesz powiadomiony e-mailem i SMS-em.

3. Uzupełnij wymagane pola formularza i zatwierdź wniosek.

4. Podpisz umowę podpisem elektronicznym w postaci unikalnego kodu SMS – w systemie partnera Banku Autenti. Kartę do konta otrzymasz pocztą.

cyfra 04 w kole

Korzystaj z bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. Login do bankowości internetowej GOonline i bankowości mobilnej GOmobile odnajdziesz w Umowie o konto oraz w e-mailu z informacją o pozytywnej weryfikacji.

Weź udział w promocji

Zakładanie konta przez internet.

jak założyć konto przez internet
źródło: strona banku

Weź udział w promocji

ŹRÓDŁO: Strona banku

Drukuj
Promocja Razem w karnawale

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
200 zł na zakup sprzętu firmy Salomon za otwarcie darmowego CitiKonta w Citi Handlowym Program ,,Lokal za Grunt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn