Kontakt

Kim jesteśmy?


Serwisy finansowe pomagaliśmy tworzyć od 2014 r, ale od lipca 2020 r. postanowiliśmy stworzyć swój pod nazwą nice-script.pl. W tym czasie skład naszego zespołu stale się poszerzał; obecnie tworzą go ekonomiści, analitycy znający rynek bankowy oraz redaktorzy.

Konta osobiste, firmowe, oszczędnościowe, walutowe, forex, lokaty na których się skupiamy będziemy obiektywnie, fachowo i precyzyjnie analizować szczególnie pod kątem regulaminu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że odczytanie tego co jest malutkim druczkiem w regulaminach przysparza kłopotu i doprowadza jedynie do frustracji, a co za tym idzie złego wyboru oferty. Tutaj Was to na szczęście nie spotka. Będziemy stosować bardzo proste sformułowania, aby go opisać.

Wiemy, w jaki sposób zamienić zwykłe bankowanie w działania przynoszące profity. Podpowiemy Ci, jak zyskać od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy złotych rocznie i to praktycznie bez większego wysiłku.


Będziemy również pisać artykuły, a szczególnie nowinki ze świata finansowego i rankingi. Poznacie najważniejsze zagadnienia z dziedziny finansów oraz.

Zapraszamy na naszego Facebooka 🙂

Cieszymy się, że jesteście z nami. Dziękujemy!

PS. Subskrybuj nasz kanał bo dzięki niemu możesz zarobić sobie kilkaset zł miesięcznie. Wiadomości z najnowszymi analizami będą do Ciebie przychodzić co tydzień na maila. 🙂

Ewa Rusek – bardzo wszechstronna osobowość-redaktorka, pedagog, sportowiec, muzyk-nauczyciel i to wszystko to jej pasje. Kocha dzieci, morze i zwierzęta. To ja będę tu pisać artykuły a koledzy będą mi pomagać w innych kwestiach.

Krzysztof Panasiuk – Analityk-jak sama nazwa wskazuje lubi analizować i pisać…wiersze. Tu pomaga jako analityk

Grażyna Zaleska – ekonomistka-pilnuje całego serwisu pod każdym jego względem, nic jej nie umknie. Kocha zajmować się swoim ogrodem.

Kontakt z nami

Twój adres email nie zostanie opublikowany. 

  Imię

  admin@home.pl
  +48 881 780 108
  Wolska 17 Warszawa, 01-201

  tel: +48881780108

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  The maximum upload file size: 64 MB.
  You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other.

  Subskrybuj Nasz Biuletyn

  Najnowsze posty