Ranking kont oszczędnościowych listopad 2020

świnka skarbonka

Ranking kont oszczędnościowych listopad. W listopadowym rankingu kont oszczędnościowych jak zwykle co miesiąc sprawdzamy, w których bankach można zarobić najwięcej. W tabeli oferty z dodatkowymi warunkami. Kwota wyjściowa to 10 000 zł, czas naliczania odsetek – jeden miesiąc. Jeśli instytucja posiada w ofercie kilka kont oszczędnościowych, do zestawienia włączyliśmy produkt z wyższą stawką.

Najlepsze konta oszczędnościowe z dodatkowymi warunkami -Ranking kont oszczędnościowych listopad

tabela -ranking kont oszczędnościowych
tabela -ranking kont oszczędnościowych
tabela -ranking kont oszczędnościowych
tabela -ranking kont oszczędnościowych
Źródło: Bankier.pl

Najlepsze konta oszczędnościowe – sytuacja na rynku

W pierwszej tabeli z wyżej oprocentowanymi propozycjami zabrakło EKOkonta oszczędnościowego 500+, które to od 1 listopada br. nie oferuje już podwyższonej stawki dla posiadaczy kont osobistych, którzy spełnią dodatkowe warunki dotyczące płatności kartą. Obecnie na koncie obowiązuje jedynie stawka standardowa, która wynosi 0,40 proc. rocznie do 50 000 zł i 0,50 proc. w skali roku powyżej tej kwoty. 

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Promocja nieaktualna. Szlachetna Paczka z BNP Paribas i do zdobycia 300 zł 400 zł od Alior Banku za konto z kartą. „Z nami najlepiej – 6 edycja”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn