Zakupy z Refunder

młodzi ludzie

Refunder. Refunder.pl to strona z której rozpoczynasz swoje zakupy w Internecie. Logując się do konta na Refunder.pl i przechodząc dalej do sklepów internetowych, zyskujesz zwrot pieniędzy za zakupy zrobione w tych sklepach.

Rejestracja w Refunder

Aby zyskać zwrot za zakupy musisz tylko zarejestrować się na tej stronie  i robić zakupy. Założenie konta jest darmowe a poza tym dostajesz zwroty pieniędzy przy każdych zakupach. Swoje zwroty zbierasz w Refunder.pl i w każdym momencie możesz na swoim koncie zobaczyć ich status. Zebrane pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe, jak tylko zbierzesz co najmniej 45 zł.

Zarejestruj się w Refunder

Jak działa Refunder?

Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, możesz łatwo dołączyć używając tego linka do rejestracji. Będąc użytkownikiem, kupujesz tak jak do tej pory, tylko z tą różnicą, że Twoje zakupy są zarejestrowane w REFUNDER.pl i dzięki temu możesz uzyskać zwrot pieniędzy. Pamiętaj, że jeśli użyjesz przy zakupie Kodu Rabatowego, którego nie został opublikowany na stronie Refunder to niestety nie otrzymasz zwrotu. Zwrotu nie można również uzyskać za część zakupu, która została opłacona przez bon prezentowy, punkty itp.

Co ciekawe posiadanie konta na Refunder.pl nic nie kosztuje. Nie pobierane są opłaty przy zakładaniu konta ani tym bardziej później, podczas korzystania z serwisu. Oto krótki filmik jak działa Refunder.

Czy przy użyciu kodu rabatowego można uzyskać zwrot pieniędzy?

Upewnij się, że używasz tylko kodów rabatowych, które pochodzą od Refunder. W przeciwnym wypadku Twój zakup może nie zostać zarejestrowany. Użycie kodów rabatowych, które nie pochodzą od Refunder spowoduje, że Twój zakup nie zostanie zatwierdzony, nawet jeśli tymczasowo zostanie on zarejestrowany.

Jak to działa?

Pobierz wtyczkę Refunder

Pobierz plik i zachowaj go na komputerze

Pobierz wtyczkę Refunder

Otwórz zachowany plik i zainstaluj na swoim komputerze wtyczkę Refunder. Jeśli masz komputer Windows Pobrany plik znajdziesz w „Pobrane” a w przypadku komputera Mac w „Pobrane rzeczy”.

Gotowe!

Wtyczka Refunder jest już zainstalowana i gotowa do użytku. Teraz nie przegapisz już żadnego zwrotu!

Przez refunder.pl

  1. Kupujesz jak zwykle w 820 przyłączonych sklepów online. Wystarczy, że przed zakupem przejdziesz przez refunder.pl.
  2. Sklep wypłaca dle refunder prowizję za Twoje zakupy a potem prowizją dzieli się z Tobą.
  3. Gdy masz już 45 zł na koncie Refunder, możesz je wypłacić na swoje konto bankowe lub na konto PayPal.

Zarejestruj się w Refunder

Aplikacja i wtyczka

Korzystając z inteligentnych dodatków, takich jak Wtyczka Refunder do Twojej przeglądarki oraz aplikacja mobilna, otrzymujesz zwrot pieniędzy bez przechodzenia przez refunder.pl

Refunder.pl to polska wersja najpopularniejszej w krajach skandynawskich strony typu cashback. Dzięki wtyczce Refunder nie przegapisz zwrotu pieniędzy za swoje zakupy w sklepach online.

Wtyczkę Refunder możesz zainstalować tylko na komputerze. Nie jest ona dostępna na smartfony czy tablety.

Wtyczka sprawdza, które sklepy współpracują z Refunder.pl i bezpośrednio w Google daje Ci znać na jaki zwrot możesz w nich liczyć.

  1. Kiedy odwiedzisz stronę sklepu przyłączonego do Refunder, dostaniesz powiadomienie i prośbę o aktywację zwrotu.
  1. Aktywację zwrotu potwierdzimy w wyświetlonej wiadomości. Zobaczysz wtedy także jaki zwrot Ci oferujemy. Te pieniądze trafią na Twoje konto Refunder, po zatwierdzeniu zakupu przez sklep.

Jeśli sklep oferuje obecnie kod rabatowy, zobaczysz ten kod przed kliknięciem na przycisk aktywowania zwrotu. Dzięki temu nie będziesz już musiał/a szukać kodów rabatowych na innych stronach.

Zarejestruj się w Refunder

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Promocja zakończona. 350 zł od BNP Paribas za Konto Otwarte dla Ciebie Promocja zakończona. Konkurs dla klientów Alior Banku! Do wygrania urządzenia kuchenne Thermomix (o wartości 5495 zł) i 500 zł do wydania w sklepach IKEA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn