Promocja zakończona sprawdź nową :250 zł na start za konto osobiste + 300 zł zwrotu za rachunki i 2% na lokacie.

mężczyzna stoi w parku trzyma telefon obok napis promocji

Sprawdź nową :250 zł na start za konto osobiste + 300 zł zwrotu za rachunki i 2% na lokacie.

Promocja, którą uraczył nas Santander Bank dotyczy nie tylko podstawowego konta, ale także studenckiej wersji tego rachunku oraz Konta Select (dla klientów premium). Do zgarnięcia jest w sumie aż 500 zł!

Promocja trwa do 14 sierpnia 2020 r, ale do wyczerpania puli 16 000 wniosków.

Aby otrzymać 150 zł w gotówce, należy otworzyć wybrane konto wraz z kartą debetową, a następnie przez 3 miesiące spełniać klasyczne warunki aktywności.

Założenie rachunku otworzy nam drogę do zdobycia dodatkowych bonusów: 50 zł za otwarcie konta z polecenia oraz do 300 zł zwrotu za domowe rachunki.

WAŻNE!

Uczestnikiem promocji („uczestnik”) może być osoba fizyczna, która spełni łącznie poniższe warunki:
a. jest pełnoletnia i posiada pełną zdolność do czynności prawnych, posiada obywatelstwo polskie oraz miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,
b. w okresie od 1 lipca 2019 r. do dnia otwarcia konta w niniejszej promocji, nie była właścicielem ani współwłaścicielem rachunku płatniczego osobistego w PLN o charakterze oszczędnościoworozliczeniowym w Banku.

Kroki do zdobycia 150 zł

  • Złóż wniosek przez internet o wybrane Konto Jakie Chcę do 14 sierpnia 2020 r.
  • Wyraź zgody określone w regulaminie promocji
  • Zapewnij wpływ min. 1000 zł i wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie przez 3 miesiące od otwarcia konta
  • Zaloguj się min. 1 raz do aplikacji Santander mobile w każdym z 3 miesięcy po otwarciu konta
  • Premia 150 zł będzie przelana na Twój nowy rachunek do 15 grudnia 2020 r.

Promocyjne konta

Promocją objęte są 3 konta w tym konto dla młodych z lokatą 2 %. w którym, aby zyskać 150 zł należy spełnić dokładnie te same warunku jak w Koncie jakie chcę.

młoda dziewczyna słucha muzyki przez słuchawki a obok jest napis promujący konto dla młodych
źródło: strona Santander Bank Polska

Weź udział w promocji

50 zł w programie poleceń

Podstawową premię – 150 zł – za otwarcie rachunku w tej promocji możesz powiększyć o 50 zł, uczestnicząc w programie poleceń. Oczywiście jako posiadacz konta będziesz mógł polecać konto innym, dzięki czemu zyskasz kolejne premie.

300 zł za rachunki

Zwroty za rachunki to nagrody, które otrzymasz od Banku za opłacanie swoich rachunków (faktur) z Konta Jakie Chcę. Rachunki możesz opłacać przelewem, zleceniem stałym, poleceniem zapłaty – jak ci wygodnie i jak lubisz.

Bank zwróci na Twoje konto 1% wartości zapłaconych z konta rachunków za gaz, prąd, internet, telefon i telewizję. W ten sposób możesz otrzymać nawet 25 zł miesięcznie, co oznacza, że możesz obniżyć swoje rachunki nawet o 300 zł rocznie.

Lokata

źródło: Opracowanie własne

Konto Select

źródło: Opracowanie własne

Ocena redakcji

5+/5+

Naprawdę korzyści z posiadania takich rachunków widać sporo i każde z kont ma coś do zaoferowania. Cała procedura jest dość rozciągnięta w czasie, ale plusem jest to, że możecie ją rozpocząć np za miesiąc. Ważne aby to były następujące po sobie miesiące. Wpłaty na konto zajmują minutę. Opłaty, które robimy i tak musimy robić z tym że z innego konta. Opieka internisty za jedyne 30 zł miesięcznie+ wszystko inne związane z kontem jest za 0 zł (oprócz odnowienia karty debetowej 15 zł). Promocja na medal.

Przydatne dokumenty:

ikona

Weź udział w promocji

Drukuj

Inne promocje kont firmowycych

O banku Santander

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Kredyty a pożyczki Ranking lokat kwartalnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn