Promocja nieaktualna. Szlachetna Paczka z BNP Paribas i do zdobycia 300 zł

mężczyzna i kobieta przygotowują paczki

Szlachetna Paczka z BNP Paribas i do zdobycia 300 zł. Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas w promocji „Szlachetna paczka”! Możesz uzyskać do 300 zł w gotówce lub przekazać darowiznę do kwoty 300 zł w zamian za aktywne korzystanie z konta od grudnia 2020 r. do stycznia 2021 r. Szczegóły w Regulaminie akcji. Czas na wysyłanie wniosków do 16.11.2020 r. lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji.

Informacje ogólne – Szlachetna Paczka z BNP Paribas

Jeśli przekażesz dowolną, nawet małą część swojej nagrody, pomorzesz potrzebującym rodzinom ze Szlachetnej Paczki. Bank wesprze najbardziej potrzebujące rodziny i dzięki Tobie zorganizuje dla nich paczki. Jednocześnie do zebranych pieniędzy do każdej Szlachetnej Paczki Bank dołoży 1000 zł, za które kupi produkty najbardziej potrzebne rodzinie.

Zachęcamy Cię z całego serca do przyłączenia się do ,,Szlachetna Paczka z BNP Paribas”. Bank BNP Paribas przekazał do tej pory na rzecz Szlachetnej Paczki aż 3 100 000 złotych! W tym roku pracownicy BNP Paribas jako wolontariusze przygotują ponad 100 paczek dla potrzebujących rodzin!

Weź udział w promocji

Przystąp do promocji

Zarejestruj się w promocji

Kliknij w ten link promocyjny i złóż wniosek o otwarcie Konta Osobistego z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej w aplikacji GOmobile lub przez Internet. Możesz to zrobić do 16.11.2020 r.

Rejestracji w promocji „Szlachetna Paczka z BNP Paribas” można dokonać od dnia 2.11.2020 r. do osiągnięcia 3000 rejestracji, jednak nie dłużej niż do dnia 16.11.2020 r.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie

Podpisz umowę oraz koniecznie nadaj PIN do karty do 30.11.2020 r.

Co zrobić, żeby przekazać Darowiznę i / lub otrzymać Nagrodę

Wybierz jedną z opcji:

  1. Jeśli chcesz przekazać pełną Darowiznę (300 zł) – Otrzymaj do 4 grudnia 2020 r. wpływ na łączną kwotę min. 1000 zł.
  2. Jeśli chcesz przekazać Darowiznę oraz otrzymać Nagrodę – Otrzymaj do 4 grudnia Wpływ na łączną kwotę min. 1000 zł, wykonaj w grudniu Transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł oraz min. 2 Przelewy za pomocą Bankowości elektronicznej. Wykonaj w styczniu 2021 r. min. 5 Transakcji BLIK oraz otrzymaj Wpływ na łączną kwotę min. 1000 zł. Wtedy otrzymasz nagrodę w lutym 2021 r.
  3. Jeśli chcesz otrzymać Nagrodę (300 zł) – Wykonaj w grudniu Transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł oraz min. 2 Przelewy za pomocą Bankowości elektronicznej. Wykonaj w styczniu 2021 r. min. 5 Transakcji BLIK oraz otrzymaj Wpływ na łączną kwotę min. 1000 zł. Wtedy otrzymasz nagrodę w lutym 2021 r.

Uczestnicy, którzy spełnią warunki do przekazania darowizny otrzymają wiadomość mailową (z adresu szlachetnapaczka@bnpparibasplus.pl) do 10 grudnia 2020 r.

Uczestnicy, którzy spełnią warunki do otrzymania nagrody otrzymają wiadomość mailową (z adresu szlachetnapaczka@bnpparibasplus.pl) do 15 lutego 2021 r.

Weź udział w promocji

Dopasuj kartę do Konta Otwartego na Ciebie

Karta Otwarta na e-Świat

Dla aktywnych w sieci, którzy cenią bezpieczeństwo i darmowe wypłacanie środków

BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE

„Cyber pomoc”1, chroni Cię ono od m.in. kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w internecie i utraty danych z dysku.

0 ZŁ ZA WYPŁATY GOTÓWKI

kartą z bankomatów w Polsce i za granicą z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance 2

UŻYTKOWANIE KARTY

debetowej za jedyne 6 zł miesięcznie.

1Szczegóły dotyczące ubezpieczenia „Cyber pomoc” znajdują się na stronie https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/karty/karta-otwarta-na-eswiat

2Lista bankomatów Grupy BNP Paribas i Global Alliance znajduje się TUTAJ. Brak opłat dotyczy bankomatów w Polsce oraz oraz za granicą w walucie EUR w krajach EOG, bankomatów Grupy BNP za granicą i w ramach Global Alliance za granicą. W przypadku wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów za granicą pobierana jest opłata w wysokości 10 zł.

Karta Otwarta na Świat

Dla kochających podróże, którzy chcą wygodnie płacić i oszczędzać

160 WALUT

płatności kartą za granicą w prawie 160 walutach bez dodatkowych kosztów przewalutowania.3

BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE

„Rezygnacja z podróży”4, chroni ono Ciebie i 4 dodatkowe osoby przed ponoszeniem kosztów związanych z rezygnacją z wyjazdów.

UŻYTKOWANIE KARTY

debetowej za jedyne 10 zł miesięcznie.

3Transakcje dokonane Kartą Otwartą na Świat Mastercard są przeliczane na walutę rachunku (złoty) z zastosowaniem wyłącznie kursu przeliczenia waluty ustalonym przez organizację płatniczą Mastercard. Kurs jest udostępniany Bankowi przez ww. organizację i jest prezentowany na stronie internetowej Banku www.bnpparibas.pl. Rozliczenie transakcji następuje po kursie obowiązującym w dniu wykonania transakcji. Kurs przeliczenia waluty obcej – obowiązujący na dany dzień – jest prezentowany przez Bank od godziny 00.00 i obowiązuje dla wszystkich transakcji płatniczych wykonanych ww. kartą w tym dniu. Bank nie pobiera dodatkowych opłat za przewalutowanie.

4Szczegóły dotyczące ubezpieczenia „Rezygnacja z Podróży” znajdują się na stronie https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/karty/karta-otwarta-na-swiat

Otwórz konto nowocześnie – zrób to przez aplikację GOmobile w czterech łatwych krokach

Kliknij w ten link do wniosku o otwarcie konta, wybierz sposób otwarcia konta Online a nastepnie pobierz aplikację mobilną GOmobile

Przygotuj dowód osobisty i kliknij w „Otwórz nowe konto” w aplikacji.

Rozpocznij wnioskowanie o konto w aplikacji.

3a Potwierdź swój numer telefonu otrzymanym kodem SMS.

3b Zeskanuj dowód osobisty oraz nagraj krótkie filmiki swojej twarzy, o pozytywnej weryfikacji tożsamości zostaniesz powiadomiony e-mailem i SMSem.

3c Uzupełnij wymagane pola formularza i zatwierdź wniosek.

3d Podpisz umowę podpisem elektronicznym w postaci unikalnego kodu SMS – w systemie partnera Banku Autenti. Kartę do konta otrzymasz pocztą

Korzystaj z bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.

Login do bankowości internetowej GOonline i bankowości mobilnej GOmobile odnajdziesz w Umowie o konto oraz w e-mailu z informacją o pozytywnej weryfikacji.

Drukuj
Weź udział w promocji

Konto można otworzyć przez Internet, wystarczy Twój dowód osobisty

1. Przygotuj dowód

Do wypełnienia wniosku będzie Ci potrzebny dowód osobisty.

2. Złóż wniosek

• Wpisz i sprawdź swoje dane.
• Załącz zdjęcia dowodu – z telefonu lub komputera

3. Podpisz umowę

Umowę podpisz podpisem elektronicznym w postaci unikalnego kodu SMS – w systemie naszego partnera Autenti. O pozytywnej weryfikacji zostaniesz powiadomiony SMSem i e-mailem.

4. Korzystaj z konta

• Zaloguj się do bankowości internetowej GOonline oraz aplikacji GOmobile. Login znajdziesz na umowie oraz w e-mailu z informacją o pozytywnej weryfikacji.
• Odbierz kartę od kuriera, który potwierdzi Twoje dane. Nadaj PIN do Karty.

Drukuj

Weź udział w promocji

Zadzwoń:

22 299 11 50
Infolinia Promocji „Szlachetna Paczka z BNP Paribas” czynna jest w dni robocze w godz. 9.00-17.00 – opłata za połączenie według cennika operatora.

Regulamin promocji ,, Szlachetna Paczka”

ikona PDF
CZYTAJ…

O banku

logo bnp paribas

NP Paribas – grupa kapitałowa, a zarazem bank francuski powstały w 2000 roku z połączenia banków Banque Nationale de Paris (BNP) i Paribas. Jest to największy bank strefy euro pod względem kapitalizacji giełdowej. Siedzibą banku jest Paryż. Spółka wchodzi w skład indeksu CAC 40. CZYTAJ DALEJ…

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
2000 zł za konto Citigold od City handlowy! Ranking kont oszczędnościowych listopad 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn