Konto walutowe

banknoty

T Mobile proponuje nam naprawdę ciekawe konto walutowe. Sprawdźmy więc parametry tego konta.

Moje Konto.pl

Jak widzimy Waluty jakie nam proponuje T Mobile to EU, USD,GBT,CGF. Za prowadzenie konta, kartę i bankomaty zapłacimy 0 zł. Założenie konta niestety jest obowiązkowe.

Informacje ogólne

Karta

Przelewy

Inne

Tak właśnie widzimy parametry konta w tabelce i widać minusy, szczególnie jeśli chodzi o przelewy zagraniczne, aż 80 zł zapłacimy za przelew przychodzący do nas a wychodzący 30 zł. Te ceny nie rozpieszczają. Minusem jest też to, że jest wymóg założenia konta, ale czy jest to aż tak wielkie wyrzeczenie? Przecież i tak musimy mieć konto, aby dokonywać chociażby transakcji. Reszta jest za 0 zł. Konto na 4+ od redakcji :).

Strona banku

Drukuj

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Płatności pay-by-link - szybkie i wygodne przelewy online (PayU, Dotpay, Przelewy24) Promocja zakończona. Konto Firmowe Godne Polecenia + 900 zł za założenie konta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn