WÓLCZANKA. Wszystko o 80% tańsze.

wólczanka wszystko 80% tańsze

WÓLCZANKA

Wszystko o 80% tańsze. Sprawdź Na tej stronie sklepu

HISTORIA MARKI WÓLCZANKA SIĘGA 1948 ROKU. OD TEGO CZASU STALE ROZWIJAMY SIĘ DBAJĄC O NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ I PERFEKCJĘ WYKONANIA NASZYCH PRODUKTÓW. TRADYCJA I WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE W PROJEKTOWANIU KOSZUL UCZYNIŁY NAS EKSPERTEM W SWOJEJ DZIEDZINIE ORAZ LIDEREM NA POLSKIM RYNKU.
OFERTA MARKI WÓLCZANKA TO DAMSKIE I MĘSKIE KOSZULE, DZIANINY I DODATKI

Tworzymy kolekcje koszul dedykowanych do pracy, na weekendy a także przeznaczonych na specjalne okazje. Kreujemy nasze kolekcje, obserwując światowe trendy, interpretując je w wyjątkowy sposób.

Najbardziej wymagającym Klientom polecamy ekskluzywną linię LAMBERT.

Lambert to koszule uszyte z najwyższej jakości tkanin, odwołujące się w swej formie i wzornictwie do zasad tradycyjnego krawiectwa. W tej linii znajdziemy modele klasyczne, idealne dla kobiet i mężczyzn przestrzegających w pracy formalnego dress code, jak również lubiących czuć się elegancko niezależnie od okazji, ceniących komfort i najwyższą jakość produktu.

WÓLCZANKA I LAMBERT, TO NIE TYLKO STYL FORMALNY.

Nasze koszule stanowią odpowiedź na najnowsze trendy w modzie. Polecamy je każdemu, kto lubi być zawsze na czasie oraz odważnie wyznaczać ścieżkę, po której kroczy. Wólczanka i Lambert to nie tylko koszule i dzianiny, to także najwyższej jakości dodatki: jedwabne krawaty, muchy, eleganckie i oryginalne spinki do mankietów.

Wejdź na tą stronę sklepu

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
PERFUMESCO Do 1500 zł dla polecającego konto osobiste lub firmowe w programie Polecam Przekorzystnie w Pekao SA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn