Promocja zakończona. Konto otwarte na Ciebie w BNP Paribas aż 400 zł premii

mama przytula swoją córkę która wybiera sie poo wakacjachh do szkoła promocja 400 zł na allegro (bon)

Nie rozpieszczały nas jak dotąd promocje a tu proszę bardzo Bank Paribas zrobił nam niespodziankę bo ma dla nas 300 zł do Biedronki i 100 zł na Allegro, czyli w sumie rekordowe 400 zł! Taka okazja może się długo nie powtórzyć. Możesz to wszystko zdobyć oczywiście po zrealizowaniu bardzo przystępnych warunków.

Akcja ,,Wracamy do nauki ” potrwa do 6 września, ale zostanie przyjętych tylko 3000 wniosków więc do dzieła!!!

Ważne: Zgodnie z Regulaminem każdy uczestnik może wziąć udział w Promocji tylko 1 raz. Również w Banku możesz otworzyć tylko jedno indywidualne Konto Osobiste.

Aby otrzymać nagrodę konieczne jest zarejestrowanie się na stronie wracamy.bnpparibasplus.pl, otwarcie rachunku korzystając z otrzymanego linku promocyjnego i spełnienie wszystkich warunków opisanych w Regulaminie promocji „Wracamy do nauki”.

Warunki uczestnictwa w promocji

Uczestnikiem Promocji „Wracamy do nauki” może zostać działająca jako konsument osoba fizyczna, będąca obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, posiadająca dowód osobisty, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych i która w okresie 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie Konta Osobistego nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz nie jest stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie tej umowy w ramach Promocji.

3 miesięczna aktywność

Sprawdźmy jakie kroki należy poczynić, aby nagroda trafiła w nasze ręce.

strzałka z cyfrą 1

Zarejestruj się w promocji

Kliknij w link promocyjny (pamiętaj o ograniczonej puli wniosków 3000 ) i złóż wniosek o otwarcie Konta Osobistego z Kartą i dostępem do Bankowości elektronicznej w aplikacji GOmobile lub przez Internet. Możesz to zrobić do 6.09.2020 r.

strzałka z cyfrą 2

Otwórz konto

Podpisz umowę do 21.09.2020 r. oraz koniecznie nadaj PIN do karty!

strzała z cyfrą 3

Zrób we wrześniu przynajmniej 5 Transakcji bezgotówkowych Kartą.

Otrzymasz dzięki temu e-kod do Biedronki o wartości 100 zł w październiku.

kółko z cyfrą 4

Zrób w październiku przynajmniej 7 Transakcji BLIK oraz przynajmniej 4 Przelewy (GOonline lub aplikacją mobilną GOmobile).

Wtedy otrzymasz e-kod do Biedronki o wartości 200 zł w listopadzie.

strzałka z cyfrą 5

Otrzymaj we wrześniu i październiku 2020 r. Wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.

Wtedy otrzymasz e-kod do Allegro o wartości 100 zł w grudniu.

Do 26 października 2020 r. laureaci pierwszej nagrody otrzymają wiadomość mailową z adresu wracamy@bnpparibasplus.pl.

Weź udział w promocji

Drukuj

Wyjątkowa okazja aż 400 zł do Biedronki i na Allegro za konto otwarte na Ciebie od BNP Paribas to również możliwość otwarcia konta mobilnie przez aplikację GO mobile

Najpierw oczywiście musimy ściągnąć sobie aplikację na telefon z naszego sklepu.

  1. Potwierdź swój numer telefonu otrzymanym kodem SMS.
  2. Zeskanuj dowód osobisty oraz nagraj krótkie filmiki swojej twarzy, o pozytywnej weryfikacji tożsamości zostaniesz powiadomiony e-mailem i SMS.
  3. Uzupełnij wymagane pola formularza i zatwierdź wniosek.
  4. Podpisz umowę podpisem elektronicznym w postaci unikalnego kodu SMS – w systemie partnera Banku Autenti.Kartę do konta otrzymasz pocztą.
  5. Login do bankowości internetowej GOonline i bankowości mobilnej GOmobile odnajdziesz w Umowie o konto oraz w e-mailu z informacją o pozytywnej weryfikacji.
Weź udział w promocji

Konto przez internet

  1. Przygotuj dowód

2. Złóż wniosek

• Wpisz i sprawdź swoje dane.
• Załącz zdjęcia dowodu – z telefonu lub komputera

3. Podpisz umowę

Umowę podpisz podpisem elektronicznym w postaci unikalnego kodu SMS – w systemie partnera Banku Autenti. O pozytywnej weryfikacji zostaniesz powiadomiony SMSem i e-mailem.

4. Korzystaj z konta

• Zaloguj się do bankowości internetowej GOonline oraz aplikacji GOmobile. Login znajdziesz na umowie oraz w e-mailu z informacją o pozytywnej weryfikacji.
• Odbierz kartę od kuriera, który potwierdzi Twoje dane. Nadaj PIN do Karty w ciągu 7 dni od jej otrzymania.

Potwierdzenie rejestracji w promocji

Potwierdzenie zostanie wysłane do Ciebie na adres mailowy podany przez Ciebie podczas rejestracji w Promocji razem z Twoim linkiem, który umożliwi Ci otwarcie rachunku w Promocji „Wracamy do nauki”. 

Organizatorem promocji „Wracamy do nauki” jest Ad Astra Sp. z o.o. (działająca pod nazwą handlową Hagen) z siedzibą w Michałowicach, ul. Polna 16, kod pocztowy: 05-816, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS 0000383723. NIP: 5342468648, REGON: 142893350. Kapitał zakładowy w wysokości 5 000 zł („Organizator”). Adres e-mail: wracamy@bnpparibasplus.pl. Informacje o promocji „Wracamy do nauki”, w tym jej Regulamin, dostępne na stronie wracamy.bnpparibasplus.pl, której administratorem jest Ad Astra Sp. z o.o. oraz w siedzibie Organizatora. Promocja „Wracamy do nauki” trwa do osiągnięcia 3000 Rejestracji w Promocji, lecz nie dłużej niż do 6.09.2020 r.

Weź udział w promocji

ŹRÓDŁO: Regulamin promocji

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Smartfon LG K30 od Citibanku za wyrobienie karty kredytowej Sesje Elixir

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn