Konto 150+1500+3% na lokacie (promocja nieaktualna)

Spis treści:

 • Wstęp
 • Opłaty za konto
 • Aby otrzymać 150 zł premii należy
 • 3% na Lokacie
 • PROGRAM POLECEŃ

Załóż Konto Przekorzystne na selfie i zdobądz 150 zł. Świetna promocja, ponieważ można zacząć zarabiać pasywnie dzięki programowi poleceń i nie tylko.

No właśnie czy są tylko plusy tej promocji? Sprawdźmy.

OPŁATY Konto Przekorzystne na selfie

Pięknie 2,30 % od wyciąganej kwoty, chodzi o bankomaty zagraniczne. Nie jest to najwspanialsza propozycja, ale też nie najgorsza. Opłaty oceniam na 4+.

Aby otrzymać 150 zł premi:

konto

Należy: do 30.06.2020 r. otworzyć Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium z kartą i aplikacją mobilną PeoPay. Umowa powinna zostać zawarta online przez ten link aktywacyjny (jeśli identyfikacja klienta podczas zawierania umowy się nie powiedzie, umowę można zawrzeć w oddziale banku), do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

konto

Po otwarciu Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium i w każdym z trzech kolejnych miesięcy należy spełnić oba warunki aktywności, tzn.

Zapewnić pojedynczy wpływ min. 500 zł z zewnątrz lub konta firmowego z Banku Pekao S.A. oraz wykonać jedną transakcję kartą do tego konta lub aplikacją PeoPay.

Zalogować się do aplikacji PeoPay i spełnić pozostałe warunki określone w regulaminie promocji. Nagroda 200zł będzie wypłacona na Twoje Konto Przekorzystne do 30.11.2020 r.

Regulamin promocji 150 zł za założenie konta na selfi.

ikona

3% na Lokacie

Promocja 3% w skali roku przez 3 miesiące do 10 tys. zł na Lokacie PeoPay 3% jest dostępna w nowej wersji aplikacji PeoPay (wersja 3.40) dla nowych oraz obecnych klientów, którzy w okresie od 1.03.2020 r. do 15.05.2020 r. nie zalogowali się do bankowości mobilnej PeoPay. Dla nowych klientów Lokata będzie udostępniona do otwarcia w nowej wersji aplikacji mobilnej PeoPay 3.4 w terminie do 3 dni roboczych po dniu zawarcia umowy o konto osobiste.

Regulamin Lokata PeoPay 3%

ikona

.

PROGRAM POLECEŃ

Program polecaj konta bankowe
źródło: Bank Pekao.sa

do 1500 zł

 • Za polecenie konta znajomym
 • Polecenie polega na tym, że musi być procedura wykonana do końca czyli sfinalizowana a nie tylko przekazana ustnie jako informacja.
 • Za skuteczne polecenie zyskujesz:
 • 100 zł za Konto Przekorzystne
 • 100 zł za Konto Świat Premium
 • 100 zł za Konto Przekorzystne Biznes

Łącznie Twój znajomy może zyskać:

1 650 zł jeśli skutecznie poleci nasze konta 15 osobom i sam skorzysta z ww. promocji konta osobistego na selfie albo
2 500 zł jeśli skutecznie poleci nasze konta 15 osobom i sam skorzysta z ww. promocji za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes
Dodatkowo Polecony może skorzystać z oferty 3% na Lokacie PeoPay w skali roku na 3 miesiące

przycisk

Regulamin

ikona

Subskrybuj Nasz Biuletyn