Załóż konto z kartą i zyskaj 300 zł

Alior Bank

Nie zdążyłam skończyć analizy jednej oferty a tu pojawiła się następna. Alior Bank zrobił nam niespodziankę i chce nas do siebie zachęcić. Daje nam dwie możliowści zarobku: 100 lub 200 zł. Zobaczmy.

Najważniejsze opłaty

 • 0 zł za prowadzenie konta, jeżeli nie ukończyłeś 26 lat lub jeśli zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł/mies.
 • 0 zł za kartę debetową, wystarczy rozliczenie 300 zł transakcji bezgotówkowych co miesiąc
 • mobilny dostęp do konta i płatności BLIK, HCE, Android Pay

Wniosek o konto można złożyć na tej stronie internetowej.

Jak widać warunki są takie same, aby spełnić promocję. Myślę,że w tym przypadku, aby skorzystać z tej promocji należy przenieść to konto do swojego pracodawcy. Promocja musi trwać 8 miesięcy. Bank jak widać chce sobie zaskarbić stałych klientów i nie ma w tym nic dziwnego.

Mobilny Alior

Mobilny Alior

JAK ZYSKAĆ 300 ZŁ

Załóż konto online i aktywnie korzystaj, a zarobisz 300 zł

aliot bank promocja
krok 1

Odbierz 100 zł

 1. Złóż wniosek online
  o konto i kartę do 31.07.2020
 2. Podpisz umowę
 3. w ciągu 30 dni
konto aliot b ankk promocja
krok 2

Zyskaj 25 zł co miesiąc
przez 8 miesięcy.
W sumie aż 200 zł

Co miesiąc spełniaj warunki promocji.
Wystarczy, że w danym miesiącu:

 • Zapewnisz wpływ min. 1 500zł
 • Wykonasz 3 transakcje bezgotówkowe
 • Co najmniej 1 raz zalogujesz się do aplikacji Alior Mobile
ikona pdf
Regulamin promocji „Z nami najlepiej”

Załóż konto z kartą i zyskaj 300 zł

Dodatkowe korzyści

Pakiety

Warunki

Najważniejsze kwestie regulaminowe( cały regulamin udostępniłam powyżej).

Cytuję:

,,Promocja „Z nami najlepiej” – 4 edycja obowiązuje od 1.06 do 31.07.2020 r. Z oferty mogą skorzystać osoby, które w okresie dwóch lat przed złożeniem wniosku nie posiadały w Alior Banku konta osobistego, konta walutowego lub Karty Kibica. Uczestnik musi posiadać polski dowód osobisty. Szczegóły w regulaminie promocji.

Nie pobierzemy opłaty 10 zł za prowadzenie konta, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym na konto wpłynie jednorazowo min. 1500 zł z innego banku lub z konta firmowego w naszym banku lub jeśli nie masz ukończonych 26 lat.

Nie pobierzemy opłaty 5 zł za obsługę karty do konta, jeśli od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca zrobisz nią transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 300 zł. Dwie korzyści są bezpłatne, każda kolejna kosztuje 3,50 zł miesięcznie. Wybrana do konta korzyść będzie aktywna od następnego dnia. W przypadku rezygnacji z korzyści przestaje być ona aktywna pierwszego dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego

Warunkiem wyboru korzyści Punkty dla graczy jest posiadanie karty debetowej Mastercard LoL (karta z wizerunkiem Ashe) oraz zapisanie jej do programu Mastercard Priceless Specials (Mastercard Bezcenne Chwile). Warunki Programu Bezcenne Chwile są określone w regulaminie oraz polityce prywatności organizacji Mastercard, dostępnych na stronie https://bezcennechwile.mastercard.pl/. Korzyści: Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne i Punkty dla graczy nie mogą być aktywne jednocześnie.”

kliknij
strona banku

Opracowała: mg inż.Agnieszka Świstak

Źródło : strona Alior Banku

Subskrybuj Nasz Biuletyn