Promocja nieaktualna. Zarejestruj się w Refunder i zarabiaj na zakupach i odbierz 20 zł na start!

reklama refunder

Zarejestruj się w Refunder i zarabiaj na zakupach do 14.03.2021 oraz odbierz 20 zł na start!. Refunder.pl to serwis oparty na idei cashback. Zarejestrowani użytkownicy mogą kupować we współpracujących z nim sklepach i odbierać zwroty za dokonane zakupy. Obecnie do serwisu podpiętych jest ponad 800 sklepów online. Rejestracja jest darmowa!

Szczegóły promocji „Zimowy bonus 20 zł z Refunder” organizowanej przez Refunder.pl – Zarejestruj się w Refunder i zarabiaj na zakupach

Oferta promocyjna dotyczy nowych użytkowników, którzy w ciągu 30 dni od rejestracji w Refunder dokonają zakupu o wartości min. 30zł. Bonus zostanie zatwierdzony na Twoim koncie Refunder i trafi do sekcji „Gotowe do wypłaty”, kiedy tylko Twój zakup zostanie uznany przez sklep. Jeśli jednak zamówienie zostanie przez Ciebie anulowane, nie zostanie w pełni opłacone czy odebrane lub zostanie zwrócone, nie będziemy mogli przyznać Ci bonusu.

Bonus 20 zł będzie można wypłacić po zebraniu minimalnej kwoty wypłaty (tj. 45 zł). Zwrot za zakupy nie dotyczy kategorii wyłączonych przez sklepy – szczegółowe informacje znajdują się na stronie dedykowanej każdemu sklepowi. Wszelkie działania mające na celu powielanie kont przez jednego użytkownika Refunder są zabronione.

Oferta jest ważna od 15.02.2021 do 14.03.2021 lub do wyczerpania limitu 2.500 rejestracji. „Zimowy bonus 20zł z Refunder” nie łączy się innymi promocjami. W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt: support@refunder.pl

Zarejestruj się w Refunder za darmo>

Jak łatwo zarabiać pieniądze z Refunder?

 Kupuj w 850+ sklepach online i odbieraj zwrot pieniędzy. W Refunder znajdziesz popularne sklepy, takie jak allegro, AliExpress, RTV Euro AGD, Media Expert, Booking.com, Pyszne.pl, H&M i wiele innych.  

Co najlepsze – cashback otrzymasz nawet, jeśli sklep ma WYPRZEDAŻ lub użyjesz kodu rabatowego pochodzącego z Refunder.pl. Dołączenie do serwisu jest całkiem darmowe!

Zarejestuj się w Refunder przez tę stronę i odbierz bonus 20zł!  
Otrzymasz go na swoje konto Refunder, kiedy dokonasz pierwszego zakupu za min. 30 zł brutto przez Refunder.pl w ciągu 30 dni od rejestracji. 

Jak dołączyć?
– Zarejestruj się za pomocą adresu mailowego lub Facebook’a – poprzez kliknięcie w poniższy przycisk „DOŁĄCZ DO REFUNDER ZA DARMO”;
– Zrób swój pierwszy zakup za pośrednictwem Refunder w przeciągu 30 dni od rejestracji za minimum 30 zł brutto;
– Na Twoim koncie w ramach prezentu pojawi się cashback w wysokości 20zł. 

Korzystanie z Refunder jest zupełnie darmowe – dlatego dołącz już teraz!

Zarejestruj się w Refunder za darmo>

Źródło: STRONA REFUNDER

Zarejestruj się w Refunder za darmo>

ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW!!!

 

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Promocja zakończona.Karta kredytowa z prenumeratą Wyborcza.pl Zyskaj 1200 zł rocznie płacąc kartą kredytową!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn