Zyskaj 1200 zł rocznie płacąc kartą kredytową!

Karta kredytowa

Zyskaj 1200 zł rocznie. Skorzystaj z kalkulatora i policz jak bez problemu zaoszczędzić aż 1200 zł rocznie. Masz dostęp do rabatów 50% u ponad 300 partnerów oraz Program Bezcenne® Chwile, w którym odbierasz nagrody za swoje transakcje.

Info – Zyskaj 1200 zł rocznie

Pamiętaj, że przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. a szczegółowe informacje na temat programu znajdziesz w Regulaminie Priceless Specials dostępnym na www.mastercard.pl/specials. Mastercard jest zarejestrowanym znakiem towarowym, a Circles Design jest znakiem towarowym Mastercard International Incorporated.

Szczegółowe informacje o aktualnych ofertach w programie Citi Specials znajdziesz na stronie www.online.citibank.pl/citispecials. Aby zbierać punkty w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile należy zapisać się do programu poprzez formularz dostępny po zalogowaniu do serwisu bankowości elektronicznej Citibank Online.

Złóż wniosek o kartę>

Jak założyć kartę ? – Zyskaj 1200 zł rocznie

kalkulator oszczędności

1. ZŁÓŻ WNIOSEK ONLINE NA TEJ STRONIE.

kalkulator oszczędności

2. ZWERYFIKUJ ZDALNIE SWOJĄ TOŻSAMOŚĆ ROBIĄC ZDJĘCIE DOWODU OSOBISTEGO I ZDJĘCIE TWARZY.

kalkulator oszczędności

3. KARTĘ OTRZYMASZ POCZTĄ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU.

Drukuj

Złóż wniosek o kartę>

strona banku

Złóż wniosek o kartę>

Z kartą kredytową zyskujesz nie tylko oszczędności!

  • WYGODNY KREDYT DO 56 DNI. Korzystaj z wygodnego kredytu nie płacąc odsetek od transakcji bezgotówkowych do 56 dni.
  • 0 ZŁ ZA POWIADOMIENIA SMS O TRANSAKCJACH. Dzięki powiadomieniom SMS m.in. o transakcjach i dacie spłaty salda, masz stałą kontrolę nad swoimi wydatkami.
  • KOMFORTOWE RATY ONLINE DLA ZAKUPÓW POWYŻEJ 100 ZŁ. Każdą transakcję pow. 100 zł możesz rozłożyć sam na raty w ramach Rat w Karcie. Kilka kliknięć i gotowe. Bez dodatkowych dokumentów.
  • 0 ZŁ ZA WYDANIE I UŻYTKOWANIE KARTY – WTEDY, GDY JEJ UŻYWASZ. Wystarczy, że dokonasz transakcji o wartości min. 1000 zł miesięcznie np., płacąc za zakupy spożywcze, paliwo lub w sklepie internetowym. Jeśli nie dokonasz płatności na wskazaną kwotę, opłata za obsługę karty wyniesie 12 zł miesięcznie – to tylko 40 groszy dziennie!
    kalkulator oszczędności

GOOGLE PAY I APPLE PAY, CZYLI TWOJA KARTA W TELEFONIE

Wystarczy dodać kartę kredytową do aplikacji Google Pay / Apple Pay i możesz płacić za co chcesz i gdzie chcesz – bez portfela.

Inne oferty banku – Zyskaj 1200 zł rocznie

CZYTAJ ANALIZĘ…
CZYTAJ ANALIZĘ…

O banku

logo city handlowy

Bank powstał w 1870 r. jako prywatna instytucja i jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. W czasach PRL posiadał monopol na obsługę transakcji polskiego handlu zagranicznego i dopiero w 1989 r. utracił tę uprzywilejowaną pozycję.

W 2000 r. w strukturze akcjonariatu nastąpiły znaczące zmiany: ¾ akcji Handlowego nabyła globalna grupa finansowa Citigroup, a bank stał się jej częścią. W 2001 r. nastąpiło formalne połączenie Banku Handlowego z Citibankiem i odtąd na rynku funkcjonuje nazwa Citi Handlowy (jednak formalną nazwą pozostaje Bank Handlowy). CZYTAJ DAEJ…

Drukuj

Zapisz się na nasz biuletyn a będziesz dostawać na swojego maile nowości i dzięki temu zaoszczędzisz.

Źródło: strona BANK CITI HANDLOWY

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Promocja nieaktualna. Zarejestruj się w Refunder i zarabiaj na zakupach i odbierz 20 zł na start! Konto Otwarte na Ciebie w promocji Premia z Żabką z premią do 290 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn