Zyskaj aż 500 zł do Allegro z Kartą Kredytową Citibank

szczęśliwa kobieta niesie 3 duże pudełka

Zyskaj aż 500 zł do Allegro z Kartą Kredytową Citibank. Z kartą kredytową można zyskać do 500 złotych w postaci kart podarunkowych na zakupy na Allegro!

Ważne informacje – Zyskaj aż 500 zł do Allegro z Kartą Kredytową Citibank

Klienci mają czas na wysyłanie wniosków do 30.09.2021 r.

Minimalne wymagania do ubiegania się o kartę kredytową – Zyskaj aż 500 zł do Allegro z Kartą Kredytową Citibank

Osoba fizyczna

 • wiek – minimum 18 lat
 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce

Działalność gospodarcza

 • wiek – minimum 18 lat
 • dochód netto – minimum 2500 zł
 • działalność gospodarcza min. 2 lata

Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.


Szczegółowe informacje na temat programu Mastercard® Bezcenne® Chwile dostępne są w Regulaminie Priceless Specials dostępnym na www.mastercard.pl/specials.

Aplikuj o kartę >

Jak odebrać nagrodę?

 • Złóż wniosek o kartę. Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową na tej stronie banku. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych
 • ​Zaloguj się min. 1 raz za pomocą serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.
 • Dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 1000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.
 • Odbierz nagrodę – voucher 400 zł do wydania na allegro. ​​Nagrodę otrzymasz w postaci elektronicznej w Citibank Online najpóźniej do 60 dni od momentu, w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków oferty.

Aplikuj o kartę >

Karta

 • W pierwszym roku do zniesienia opłaty za kartę wystarczy dokonać transakcji o wartości min. 300 zł miesięcznie. W kolejnych miesiącach do zniesienia opłaty za kartę minimalna wartość transakcji wynosi 1000 zł. Jeśli nie dokonasz płatności na wskazaną kwotę, opłata za obsługę karty wyniesie 12 zł miesięcznie – to tylko 40 groszy dziennie!
 • Możesz również swobodnie korzystać ze środków w ramach limitu na karcie i nie płacić odsetek od transakcji bezgotówkowych, jeśli spłacisz je przed upływem 56 dni. Możesz też przelać sobie gotówkę na konto bez składania wniosku.
 • Każdą transakcję pow. 100 PLN możesz samodzielnie przez Internet rozłożyć nawet na 12 rat. Bez żadnych formalności. RRSO 12,00%
 • Zyskujesz dostęp do rabatów do 50%, voucherów i niespodzianek u ponad 300 partnerów (np. 10% rabatu na dostawy z restauracji), dzięki którym wydajesz mniej, kiedy płacisz kartą. Masz również dostęp do Programu Mastercard® Bezcenne® chwile, w którym za transakcje kartą odbierasz nagrody.
 • Google Pay i Apple Pay, dodaj kartę do aplikacji Google Pay / Apple Pay i możesz płacić – telefonem lub zegarkiem.

Aplikuj o kartę >

Jak zawnioskować o kartę kredytową

 • Wypełnij sam cały ten wniosek online lub zamów rozmowę zostawiając swoje dane na pierwszym ekranie wniosku.
 • Swoją tożsamość zweryfikujesz robiąc zdjęcie dowodu osobistego i zdjęcie twarzy.
 • Jeśli Bank pozytywne oceni Twoją zdolność kredytową, kartę wyśle do Ciebie pocztą wraz z instrukcją jej aktywacji.

Aplikuj o kartę

Inne propozycje Citi Banku

STRONA BANKU…
rodzina
CZYTAJ ANALIZĘ…

Aplikuj o kartę >

O banku

logo city handlowy

Bank powstał w 1870 r. jako prywatna instytucja i jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. W czasach PRL posiadał monopol na obsługę transakcji polskiego handlu zagranicznego i dopiero w 1989 r. utracił tę uprzywilejowaną pozycję.

W 2000 r. w strukturze akcjonariatu nastąpiły znaczące zmiany: ¾ akcji Handlowego nabyła globalna grupa finansowa Citigroup, a bank stał się jej częścią. W 2001 r. nastąpiło formalne połączenie Banku Handlowego z Citibankiem i odtąd na rynku funkcjonuje nazwa Citi Handlowy (jednak formalną nazwą pozostaje Bank Handlowy). CZYTAJ DAEJ…

Aplikuj o kartę >

Oglądaj nas na:

Dokumenty do pobrania

Regulamin akcji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej i 400 zł w voucherze Allegro”

Dokument dotyczący opłat – Simplicity (15.07.2020)

Regulamin Kart Kredytowych (obowiązuje od 14.09.2019 r.)

Tabela Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych Citibank (obowiązuje od dnia 15.07.2020 r.)

Regulamin Kart Kredytowych (obowiązuje od 16.04.2021 r.)

Tabela Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych Citibank (obowiązuje od dnia 16.04.2021 r.)

Biuletyn – Twój zysk za darmo!

by
Dziennikarka z doświadczeniem. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Wychowania Fizycznego, Olsztyńskiej szkoły Wyższej i Szkoły Muzycznej I i II st. Pedagog, nauczyciel, instruktor. Kocha dzieci, morze i zwierzęta.
Promocja zakończona. Zapraszamy na nową: https://nice-script.pl/nawet-1500-zl-lub-8000-zl-za-zalozenie-konta-w-citibanku/ Promocja zakończona. Gigapremia do 350zł Konto Otwarte na Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The maximum upload file size: 64 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, other. Drop file here

0 shares

Subskrybuj Nasz Biuletyn